Skocz do zawartości
Boogie

PP #Auto: OGkush/AK47/SuperSkunk/??/ MHts600/

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Skusiłem się na rozpoczęcie relacji, która mam nadzieję pomoże mi zebrać wszystko w całość oraz będę mógł liczyć na Wasze rady.

29.03. do ziemi trafiły: 

Automaty OGkush, AK47, SuperSkunk od PP oraz zdobyczne: AK47cbd + jedna ze szarej strefy.

Namiot 60x60x160

Lampa MarsHydro TS600

Ziemia Terra Canna Pro

Nawozy: Plargon Grow, Bloom, Calmag, PH-, Hesi Root i Power Zyme.

Wiatraczek mieszający+2x od pc.

Plany: Jak najmniej ingerować, poprzedni grow zaglądałem do namiotu co godzinę, ciągle coś ruszając i zmieniając. Tym razem chce pozwolić im żyć, a samemu skupić się głównie na odpowiednim podlewaniu bo z tym mam największy problem. Także codziennie męczyć was nie będę:) Oprócz tego lst, toping i scorg.

Plany dodatkowe: Myślę czy nie wrzucić jeszcze 60days Grapefruit auto oraz drugiego SuperSkunka auto, bo mi zostały i zrobić je na outdoor, ale miejscówki na te chwilę brak, do maja musiałbym coś znaleźć. Wtedy część musiała by pójść w 6l doniczki. Myślę też czy jednej nie wrzucić eksperymentalnie w zwykłą ziemię z marketu, ale boje się robactwa.

Po wykiełkowaniu trafią od razu do docelowych 22l, materiałowych doniczek.

Wcześniej "wyhodowałem" 4 krzaki, pomimo, że poszły z dymem, to nie mogę uznać tego za udany grow (1x karzeł,1x zablokowana,1x wciornastki), więc postanowiłem spróbować jeszcze raz, już bardziej się przykładając.

Dziękuję za dotychczasową pomoc oraz liczę na dalsze wsparcie!

Pokój!

8224193_20230329day1.thumb.jpg.c9cb97754e12bcd5818655d2ae17b825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5krzakow na 40x40 i jeszcze chcesz coś dorzucić? Mi sie wydaje ze 5 to i tak już sporo na taki Namiot, ja w 60x60 mam2 i ledwo się mieszcza😅 będziemy obserwować, powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 mój błąd, pisałem to od 2 w nocy 🙂 60x60x160. Powinnny wejść 4x22l. Zakładam też, że nie każda pójdzie jak trzeba, bo 2 sztuki są randomowe i nie zależy mi na nich więc je tylko dorzucam i jak tylko to bedzie możliwe wywalam na dwór. Ale to są luźne pomysły.
 @vego1989 moje dotychczasowe krzaki były dosyć małe, po drugie lst i scorg jakoś pomogą na tę przestrzeń 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Boogie napisał:

@cejerowski21 mój błąd, pisałem to od 2 w nocy 🙂 60x60x160. Powinnny wejść 4x22l. Zakładam też, że nie każda pójdzie jak trzeba, bo 2 sztuki są randomowe i nie zależy mi na nich więc je tylko dorzucam i jak tylko to bedzie możliwe wywalam na dwór. Ale to są luźne pomysły.
 @vego1989 moje dotychczasowe krzaki były dosyć małe, po drugie lst i scorg jakoś pomogą na tę przestrzeń 🙂

Mam 2 w 60x60 tyle że nie automaty. Po przelaczeniu myślałem że mi Namiot rozjebie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie a po co automaty do 22 l doniczek MAX 10l jedna weź to przesadź puli czas bo automaty nie lubią przesadzania na takim etapie się pozbiera 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 a dlaczego nie? Chce wypełnić całą powierzchnie boxa, żeby kot nie miał miejsca na swoje wycieczki:)
*Mogę prosić o edytowanie pierwszego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie ja rozumiem ale szkoda ziemi i nawozów i miejsca jak na taka donice takie to potrzebują sezonowe rośliny i to jeszcze jak masz weg z prawie 3 miesiące a Ty 30 dni i się automatycznie przełącza na Kwitnienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego namiotu to Max 11l i 4 sztuki 😄 będziesz miał taki busz ze nie wiem jak ty to ogarniesz 🙈  ja jak robiłem w 50x50 4 szt 9l lub 11l był box na maksa wypchany i nie wszystko doświetlone tak jak chciałem 😁  było to tez automaty 😄

Jestem ciekawy na rozwój sytuacji 😁 jak cos to pomożemy dobra rada 🍀🍀 powodzenia 🐻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie? Ok przemyślę to, bo i tak czekam aż wykiełkują, aczkolwiek myślałem, że 4 doniczki 30cm ładnie wypełnią powierzchnie 60x60. Zrewiduję swoje plany jak bede rozsypywał ziemie, w końcu po to założyłem fotorelację, żebyście moje pomysły ściągali na ziemie 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie  pemtaj nie doniczka a roślina ma zapełnić boxa 😁  11l donica i 35-40 Max dni Wega przy 4 roślinach box będzie pękał w szwach 🙈🍀   Zależy co chcesz osiągnąć jaki trening jakie warunki 😜  jak nie zapewnisz im jakiś stabilnych warunków to  i weg 50 dni będzie mało 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie mały uptejt. (bo w pierszym poście zamiast do wody, napisałem do ziemi)
Przemyślałem sugestie, do tego przypadkowe pestki sie wolno zbierały, zrobiłem 3 doniczki i kawałek miejsca

04.04 - trafiły do ziemi. Podsypane lekko mikoryzą. 

Dziś mija 4 dzień od wyjścia z ziemi.. Wyścig trwa, jedna wyższa, druga niższa, a trzecia o dziwo pośrednia 😄
Podlewam, a raczej nawilżam, troche więcej leje po bokach doniczki, światło na 60cm, jak zaleca producent, bo natężenia nie zmienię.
3 dni trzymałem pod szklarenkami, żeby miały jak w amazonii, ale już je uwolniłem, niech się pną 🙂
Temperatura mogłaby być wyższa, zwłaszcza jak mają noc, bo spada do 17 ale ciężko mi spełnić ten warunek.
Światło 18/6 
Póki co bez pytań, chyba wszystko zgodnie z planem🙂 

#ogkush

OGKUSH.jpg
#superskunk

SUPERSKUNK.jpg
#ak47

AK47.jpg
#klimacik

WARUNK2023 04 09.jpg

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...