Skocz do zawartości
golombek

Lista rzeczy potrzebnych do outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko wszystkim growerom wracam z kolejnym pytaniem a mianowicie czy to wszystko wystaraczy mi pod uprawe moich dziewczyn? Dodam że niestety musze użyć donic do sadzenia mam w planach użyć około 70l napewno nie mniejszych

1.Canna Terra Professional - ziemia do uprawy roślin

2.Easy Boost Organic Nutrition

3.Alvanaeko DEBRIS WAPNIOWY - na ślimaki 2w1

4.Advanced Nutrients Voodoo Juice - stymulator korzeni

5.Hesi SuperVit - stymulator silniejszego wzrostu i kwitnienia

6.Biobizz TopMax - stymulator kwitnienia i owocowania

7.Biobizz Bio-Bloom - nawóz organiczny na kwitnienie

8.Biobizz Fish-Mix - stymulator organiczny

Co moge do tego dodać a może czego nie potrzebuje chętnie posłucham opini specjalistów

Jeszcze jedno pytanie żeby nie robić nowego tematu a mianowicie czy warto kupić namiot na faze kiełkowania wrzucić tam jakąś lampe hps czy coś i potrzymać 2-3 tygodnie czy po prostu zostawić gdzieś na parapecie z dostępem do słońca, bo domyślam się ze w growboxie musialbym kupic caly zestaw a moze to troche kosztowac dlatego pytanie czy warto inwestowac gdy te roslinki bedą tam nawet nie miesiąc

 

Edytowane przez golombek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@golombek zdrowe rośliny to można i wyhodować na dwóch nawozach dolomicie i azofosce.

Coś od większej zwierzyny by się przydało, nie ryj miejscówki żeby czarnej ziemi nie było widać bo dziki mogą zryć rozwalając krzaki

2 godziny temu, golombek napisał:

Jeszcze jedno pytanie żeby nie robić nowego tematu a mianowicie czy warto kupić namiot na faze kiełkowania wrzucić tam jakąś lampe hps czy coś i potrzymać 2-3 tygodnie czy po prostu zostawić gdzieś na parapecie z dostępem do słońca, bo domyślam się ze w growboxie musialbym kupic caly zestaw a moze to troche kosztowac dlatego pytanie czy warto inwestowac gdy te roslinki bedą tam nawet nie miesiąc

wystarczy parapet, mogą się co prawda wyciągać od  słabego światła ale na socie odbiją,, tylko nie rób tak z automatami bo one zakwitają po miesiącu i nie będą miały czasu na nadgonienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@golombek na zwierzynę-hukinol, na ślimaki - snackol. Na starcie flo możesz wrzucić pk. Sam stosuje super vit od początku do końca ale ja daje większe dawki niż zaleca producent. Dorzuć do tego coś na pleche - left coat od biobizz. Na pewno dolomit obowiazkowo przez cały sezon. 

Skoro donice to przypuszczam że będziesz to ogarniał gdzieś koło domu, mam rację? Bo jeśli donice na out gdzieś poza to do ziemi obowiazkowo hydrożel i to codziennie musisz podlewać. Daj znać coś więcej to może poradzimy na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi  akurat nie problem bo automatów nie sadze, może po prostu cos ogarne w szafie i wrzuce lampe żeby super dużo nie wydawać na to, ewentualnie zostane przy parapecie

6 godzin temu, mirecki napisał:

@golombek na zwierzynę-hukinol, na ślimaki - snackol. Na starcie flo możesz wrzucić pk. Sam stosuje super vit od początku do końca ale ja daje większe dawki niż zaleca producent. Dorzuć do tego coś na pleche - left coat od biobizz. Na pewno dolomit obowiazkowo przez cały sezon. 

Skoro donice to przypuszczam że będziesz to ogarniał gdzieś koło domu, mam rację? Bo jeśli donice na out gdzieś poza to do ziemi obowiazkowo hydrożel i to codziennie musisz podlewać. Daj znać coś więcej to może poradzimy na forum. 

Dobra dzięki własnie musze ogarnąć ten hukinol bo nie mogłem go nigdzie znaleźć a na ślimaki musi być ten snackol czy może być ten co podałem wyżej (Alvanaeko DEBRIS WAPNIOWY - na ślimaki 2w1). Okej ogarne to na pleche, a co do dolomitu to jak z tą glebą mieszać na doł i na góre wrzucić czy jak. Własnie co do donic to powiem ci że będe je mieć na spocie co do podlewania nie problem bo mam transport a na wakacje się nie wybieram nigdzie, a ten hydrożel to ogarnę w jakimś większym ogrodniczym bo też gdzieś tam szukałem i nie znalazłem i jak z dawkowaniem  tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mirecki napisał:

@golombek czemu tak wgl w donicach na out chcesz to robić? Bez donic tylko w samej glebie to porosną Ci duże krzaki i plon będzie większy. 

Dlatego że jest to podmokły teren trochę tak jak pisałem wyżej bo jest to taka Ala wysepką obok jest rzeka i boje się że zgniją korzenie jak będzie padać deszcz a jest to miejscówka bez przypalu, a niestety innej w obrębie 40km nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...