Skocz do zawartości
bartek99

Ile organizm potrzebuje czasu na oczyszczenie od marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam, ile trwa pelen detoks organizmu od marihuany? wiem ze ciezko to oszacowac, ale zakladajac ze ktos pali rok czasu duze dawki jak np. 10g dziennie ile czasu potrzeba na pełen detoks?

sam nie wiem ile dokładnie wyjarałem, aktualnie jestem na 4 tygodniu detoksu, z pewnoscia jest duza poprawa ale zastanawia mnie kiedy w 100% moj organizm sie oczysci

chcialbym tez zrobic jakies badania, test moczu raczej sobie daruje bo po takim czasie zakladam ze wynik moze wyjsc negatywny, ktos poleca cos bardziej precyzyjnego - np. badania krwi?

@edit
jeszcze 2 pytania

- czy cbd na detoksie jest okej? mi osobiscie pomaga zniwelowac chec zajarania THC, bardziej chodzi mi o to czy wtedy i tak organizm sie oczyszcza od THC

- czy po pelnym oczyszczeniu, np. 4 miesiacach bez jarania (tylko cbd co jakis czas) bede mial efekt euforyczny jak wtedy gdy jaralem 1 raz?

Edytowane przez bartek99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bartek99 napisał:

- czy po pelnym oczyszczeniu, np. 4 miesiacach bez jarania (tylko cbd co jakis czas) bede mial efekt euforyczny jak wtedy gdy jaralem 1 raz?

tak efekt powinien być zbliżony

8 godzin temu, bartek99 napisał:

- czy cbd na detoksie jest okej? mi osobiscie pomaga zniwelowac chec zajarania THC, bardziej chodzi mi o to czy wtedy i tak organizm sie oczyszcza od THC

CBD  ma tam jakieś ilości THC ale minimalne więc jest  ok

8 godzin temu, bartek99 napisał:

chcialbym tez zrobic jakies badania, test moczu raczej sobie daruje bo po takim czasie zakladam ze wynik moze wyjsc negatywny, ktos poleca cos bardziej precyzyjnego - np. badania krwi?

badania w jakim celu? czy wykrywa THC w organizmie?

8 godzin temu, bartek99 napisał:

witam, ile trwa pelen detoks organizmu od marihuany? wiem ze ciezko to oszacowac, ale zakladajac ze ktos pali rok czasu duze dawki jak np. 10g dziennie ile czasu potrzeba na pełen detoks?

 czasami kilka tygodni a nawet miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Wiesiu napisał:

badania w jakim celu? czy wykrywa THC w organizmie?

ta, no bo jak mam sie inaczej dowiedziec o pelnym oczyszczeniu? czy nie da rady tego wykryc, musi minac dluzszy czas i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...