Skocz do zawartości
Alfonsik21

Pierwszy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie outdoora to chciałbym w tym roku spróbować mój pierwszy out  i ogólnie moje pierwsze spotkanie z uprawa krzaczków i z tego powodu mam kilka pytań 

1. Jaką odmianę wybrac? (najlepiej jakiś szybki automat)

2. Czy jakbym zasadził na początku maja to by doszły roślinki gdzieś w lipcu/sierpniu?

3. Czy jest jakaś sprawdzona opcja na wykiełkowanie w terenie najlepiej już na spocie?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Alfonsik21 napisał:

1. Jaką odmianę wybrac? (najlepiej jakiś szybki automat)

ciężko coś doradzić jest dużo odmian, jak coś mocnego to szukał bym coś z przewagą indica

20 godzin temu, Alfonsik21 napisał:

2. Czy jakbym zasadził na początku maja to by doszły roślinki gdzieś w lipcu/sierpniu?

w maju na początku mogą być przymrozki, automaty nie są zalecane do sadzenia w maju szczególnie na początku

20 godzin temu, Alfonsik21 napisał:

3. Czy jest jakaś sprawdzona opcja na wykiełkowanie w terenie najlepiej już na spocie?

wykiełkuj w domu co za problem potem przenieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem coś z przewagą indica 

A co do kiełkowania w domu to nie mam zabardzo jak bo mam współlokatora i nie chce żeby zabardzo wiedział o tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Alfonsik21 napisał:

A co do kiełkowania w domu to nie mam zabardzo jak bo mam współlokatora i nie chce żeby zabardzo wiedział o tym 

przecież to można wszędzie ukryć, jak to nie zajmuje dużo miejsca

White Widow Auto dobra jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...