Skocz do zawartości
Patrykero

Lampa Led do max 250 zł box 40x55x60wysokosc

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czesc

 

Posiadam dosyć skromnego boxa który ma wymiary 37x56 oraz 60 cm wysokości. Myślę o jednej roślince i czytając każdy wątek na forum wiem coraz mniej :D 

Dlatego chciałem zapytać czy na takiego boxa i dla jednej tylko rośliny jest szansa znaleźć jakiś dobry LED do 250 zł?

 

Edytowane przez Patrykero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym postanowiłem jednak zakupić lampę cfl. Mam teraz jednak inny problem bo zmieniłem szafkę na inną taką gdzie będę mógł filtr węglowy zamontować poza nią.

Tylko teraz lampa się nie mieści, a w poradniku była informacja, że nie może być zamontowana "krzywo". 

 

https://www.progrower.eu/pl/blog/47_Jak-prawidłowo-zawiesić-żarówkę-energooszczędną-typu-CFL-do-uprawy-roślin

 

U mnie będzie w takiej pozycji jak tutaj zaznaczone jako ŹLE.

Jeśli ma być w pozycji poprawnej to jej nie zamknę niestety. Czy ta pozycja nieprawidłowa wpłynie na rozwój jednej rośliny? Bo tylko jedną roślinkę będę pielęgnował. A środek szafki wyłożę folią mylar jeśli znajdę lub zwykłą folią aluminiową.

Niestety ale mam bardzo ograniczony budżet na ten moment i innej szafki większej, droższej będę szukał za miesiąc lub dwa, a skupie się teraz na kupnie innych bardziej potrzebnych rzeczy. 

Namiot w ogóle nie wchodzi w grę bo nie mam jak go ukryć, a jednak nie chciałbym by potencjalni goście w mieszkaniu cokolwiek podejrzewali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak edytować posta

Doczytałem za to, że "Żarówka, która pracuje pod kątem może się szybko uszkodzić."

Tylko w jaki sposób? W środku będą pracować wentylatory moge nawet ustawic jeden na lampe by ja chlodzil jesli temperatura jest winowajcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrykero nie wiem sam o co chodziło autorowi z tym uszkodzeniem żarówki, ale najbardziej chodzi o odbicie światła w tym przypadku, jak będzie żarówka odstawać od odbłyśnika to mniej światła dotrze do rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...