Skocz do zawartości
cejerowski21

Jaka odmiana na pierwszy raz? (automat)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszytskim jaka polecacie odmianę na pierwsza uprawę? Chodzi o to żeby wybaczała bledy, nie chce za duzo zepsuc za pierwszym razem. Najlepiej automat, co do odmiany zalezy mi zeby działała dobrze na skurcze i bóle mięśniowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukaj w odmianach dominujących indica w takim razie, ponoć automaty właśnie błędów nie wybaczają. Sam jestem na automatach ale wydaje się, że to nic trudnego sadzić normalne nasiona plus zawsze jest to miejsce na błąd w atuo masz 3 tyg do kwitnienia i musisz roślinę do tego przygotować w te 3 tygodnie jak popsujesz to już nie przetrzymasz jej na vegu i zacznie kwitnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@cejerowski21 royal kush od qeen seeds. przelana, miała skoczogonki, nad ph też chyba nie panowałem.  zerwana przedwcześnie, mimo to wyszedł fajny aromat i nawet klepie dobrze. Na skurcze to nie wiem ale na ból głowy pomagała ale na bóle to faktycznie jakaś indica.

 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cejerowski21 napisał:

@nebularider automaty dlatego bo od zasadzenia do zbiorów jest krótszy czas, podczas wega lac tylko big grow, pk13/14, calmag i to tak w 1/2 dawki na start? kiedy  zwiększać dawkowanie?

Też dopiero zaczynam mam dwa krzaczki auto

Przez pierwsze trzy tygodnie lałem tylko wodę a teraz calmag i zaczynam juz z nawozami na kwitnienie. Rośliny wyglądają na ten moment na zdrowe ale też zależy jaką masz glebę ja odkąd zacząłem lać to dawkę zalecaną przez producenta bez dzielenia na mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 3/1/2023 at 10:22 AM, cejerowski21 said:

Hej wszytskim jaka polecacie odmianę na pierwsza uprawę? Chodzi o to żeby wybaczała bledy, nie chce za duzo zepsuc za pierwszym razem. Najlepiej automat, co do odmiany zalezy mi zeby działała dobrze na skurcze i bóle mięśniowe. 

Big Bud  FastBuds, WW Barneys Farm, Gorilla Glue FastBuds/Barneys Farm.
Na bóle zdecydowanie WW, sam tym się leczę z powodu bólu, znajomi też preferują jako medyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...