Skocz do zawartości
cejerowski21

Trzy propozycje na 1 growbox, która?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czesc wszytskim który zestaw wybrac na początek,w razie co  w domu mam stara używana lampe hps, będzie to pierwszy box planuje 1-3/4 roślinki 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-growbox-60x60x180-lampa-2-x-110w-modular200753674_Zrzutekranu2023-02-27o15_42_44.png.40500a91af288407d07933e87b25b839.png

2 Namiot RoyalRoom 100x50x180 + mars hydro ts 600 + wentylacja (używany filtr)-900

3 budżetowa wersja 250,-

E301D615-F31E-4D56-AB62-2FCC99C92F7B.jpeg

794F7E14-CD5B-4D10-A762-B81C97E348AD.jpeg

Co myślicie?

Edytowane przez cejerowski21
zapomiałem dopisać cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@cejerowski21 najpierw zdecyduj się ile chcesz roślinek 

ten pierwszy zestaw słaba lampa

drugi zestaw to ten mars hydro nie doświetli dobrze boków boksa jak jest zalecany maksymalnie na 60x60cm powierzchni boksa

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi najpierw jedna na probe zobaczyc z czym to się je , potem dwie lub wiecej, może wystartuje z czyms tanim potem zawsze mogę sobie dokupić wiekszy namiot, lepsza lampe. Tylko pytanie jak to zrobic z tymi lampami? Pomieszczenie jest nieocieplone wiec jak narazie wolałbym używać lampy hps żeby roślinka mi nie zmarzla, potem dopiero przerzucić się na lampe z zestawu (cfs) jeśli juz temperatura poza boxem bedzie odpowiednia dla roslinki.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester wlasnie będzie problem, jest nieocieplone, wiec mysle ze do kwietnia będzie mroźno,  narazie chyba wrzucę lampe hps z żarówka jakas dual 70/150W ona da troche ciepła na wege a potem zależnie od temperatury albo wrzucę ta cfl albo bede leciał na hps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...