Skocz do zawartości
Czujny87

Porada

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć grupa mam pytanie bo popełniłem błąd techniczny zamówiłem lampe 2 wentylatory wiatrak filtr stacje pogodowa termostat oraz timer podając imię prawidłowe nazwisko nie ale adres prawidłowy poczym firma wystawiła fakturę imienna która poszła na pewno do skarbówki zmienili po paru godzinach dane na fakturze ale wiadomo ze oni widza wszystkie korekty resztę zamówienia zakupiłem osobiście box będę miał w zupełnie innym miejscu i teraz pytanie czy odpuścić sobie jak narazie sadzenie czy myślicie ze będzie bez łupy bo obawiam się tylko o ta fakturę i mnie trapi co sądzicie co hyscie zrobili na moim miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w teorii nie kupiłeś nic takiego ryzykownego, bo nie ma tam nawet boxa, żadnych nawozów stricte pod uprawę konopii, nie ma też nasion co kluczowe. Ja bym kupił na allegro jakiś zestaw nasion papryczek carolina reaper, 20 doniczek plastikowych i ziemię pod nie i na papierze masz "alibi" 😄 Ale dla świętego spokoju wstrzymał bym się ten miesiąc. Chyba że masz już coś zmalowane w papierach, to już cięższa sprawa. Jedynie ten filtr i wentylator, jeżeli mieszkasz w mieszkaniu może wydać się podejrzany, ale to już chyba popadanie w paranoje. Gdyby mieli przeglądać dosłownie wszystkie zakupy takich przedmiotów, to milion osób byłoby zatrudnionych w skarbówce, a drugie milion w policji, żeby przyjeżdżać do takich delikwentów:D

Dla pewności zachowaj ostrożność przez ten miesiąc czy tam +/- niecały 

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny to co wymieniłem było na fakturze ogólnie adres który podałem to jest mieszkanie ale tutaj tego nie ma jest w zupełnie innym miejscu jest już dwa tyg po zakupie w papierach jestem czysty nawet na mieszkaniu nie widnieje bo jest to mieszkanie wynajmowane i umowa jest na zupełnie inna osobę 

a to policja może od tak sobie nakaz wziąć na rewizje mieszkanie ?

bo ta firma jest nie poważna  ze fakturę wystawia zamiast paragonu bo jakbym wiedział to bym nie zamówił 

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o ile to nie jest farma jakaś "przemysłowa", to według mnie nie ma opcji, żeby ktoś się tym zainteresował. I o ile wiem policja nie może tak o sobie ogarnąć nakazu bez solidnych przypuszczeń, że popełniasz jakieś przestępstwo. Gdzieś tutaj ktoś na forum pisał, że o ile woń wydostająca się z mieszkania może być podstawą do siłowego wejścia do domu, to takie zakupy na to nie pozwalają i policjanci zwyczajnie się boją. Gdyby mieli Ci wyważać drzwi i nie znaleźli by niczego, to ryzykują solidnym pozwem i problemami u przełożonych. Z drugiej strony jeżeli by Ci wpadli do domu na pełnej i znaleźli 2 kwiaty, to też zbytnio nic by z tego nie mieli, więc myślę że nie podejmowaliby ryzyka, to też ludzie i w zdecydowanej większości nikt nic nie ma do palenia:D Ale wolałbym żeby ktoś rozgarnięty bardziej się wypowiedział, ja mogę tylko przypuszczać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czujny87 Gdyby policja wyłapywała każdą osobę która zamawia takie rzeczy to by im życia nie starczyło... około 8/10 przypałów jest dlatego że albo się chwalisz ,,znajomym,, wstawiasz zdjęcia na fb jak palisz lolo lub nie masz filtra i wali na całem klatce a ty nie czujesz bo przyzwyczajony jesteś....

Edytowane przez MłodyGrover
Kujące jak h j w oko błedy ortograficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...