Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 0.25m2 HPS 150w start ale jary

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 16 gęsto jak cholera ale jeszcze trochę  i coś podzielmy ostatni raz z fryzjerem 🙂 

porosly wielkie ale nie maja takiego tempa jak pod ledem 🙂 weg jeszcze w miarę  ok rowno  szły a teraz przepaść między ledem a hps widać około tygodnia 🤷‍♂️

IMG_3976.jpeg

IMG_3975.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 24

nic ciekawego sie nie dzieje  szronia sie ładnie ale te criticale to będzie jakiś koszmar  😁 długo długo im zejdzie mam nadzieje ze przynajmniej w 9tyg sie wyrobią 🤣

 

 

IMG_4022.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakoś podobnie do mnie. 

Ja nie wiedziałem co zrobić z tymi badylami bo na jednej sztuce takie zostawiłem i teraz je po przekątnej ponaginalem i powiazalem. Nie wiem jak to za chwilę będzie wyglądać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB powiem ci tak ja lamalem  jakieś około 20cm na bok i zwiazalem sznurkiem do dołu 🙂 powiem ci ze to nawet fajnie wychodzi bo te gałęzie   są wtedy w poziomie i topy są lepiej doświetlone a końcówki szczytów prostują się to góry 🙂  przetestowane nie raz już tak robiłem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31 

Średnio jestem zadowolony  jak na temat moment z 3 pan z tego boxa 🤷‍♂️ topki male ale za to mega oszronione  jakoś tak idą bo idą 🤓

jedna Critical puchnie buduje ładne topki  ale to jedna a co z tamtymi poszło złe 🤷‍♂️ nawet słabo wodę pija No nic czekamy 😔

warunki 24-26 stopni 

wilgotnosc  50-60% 

 

IMG_4073.jpeg

IMG_4072.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 53

jestem średnio zadowolony wydaje mi się ze 3 panie dostały za dużo azotu j je z lekka zblokowalo, alw topy zbite szronu naprawdę sporo a jedna za to duże topy ale mniej szronu  wiec coś za coś 😅 miejmy nadzieje ze za tydzień będą gotowe 🙂 

IMG_4146.jpeg

IMG_4145.jpeg

IMG_4144.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec pomalutku koniec wszytko popakowane na więcej zdjęć musicie niestety po poczekać 😅

a wiec

critical 3 sztuki wyszło 90g

Gorilla Breath 14g

Słabo  dużo błędów   Za bardzo nabite azotem  dlatego nie popuchly tak jak miały 🤷‍♂️ ale za to mega oszronione i zbite 🍀

no nic 104g zawsze coś a mogło hyc jeszcze raz tyle spokojnie 🤷‍♂️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...