Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Katastrofedens napisał:

@WBB najlepsze to są z ostrym czubkiem lub lekko zagietym 😅 maja być wygodne w dłoni 🍀 a każde się zakleja żywica wiec trzeba i tak czyścić 😂

Ja mam te pomarańczowe z oczkiem. Biorę kawałek papieru, nasączam go olejem roślinnym i czyszczę. Ale wydaje mi się chyba zdypcyły bo jednego średniej wielkości topa otrymowac nie idzie bez czyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich nie lubię niewygodne są dla mnie wole te wygięte lub proste wygodnie w dłoni się trzeba łatwo się czyści 😅 zeskrobuje z nich wszytko i potem jakimś preparatem lub  alkoholem czyszczę co ma dużo % w sobie 😅 kup sobie nowe napewno będziesz zadowolony z innych i zobaczysz co to za wygoda 😂 i najlepiej z 2-3 pary mieć by tylko zmienić nożyczki i jechać dalej a nie tracić czas na czyszczenie podczas trymowania 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie podsumowanko 

3x Runtz Muffin 125g

3x Lemon Skunk 198g

3x Bisoctti Mintz 107g

Jestem z lekka zawiedziony mogłem inaczej potoczyć to grow pod wzgledem

plonu bo jakościowo mega wyszło nie można powieziec ze nie 😅  wiem  jakie  błędy  co można poprawić  jeszcze muszę przeanalizować trochę i będzie git kolejnym razem 🙂 pierwszy raz na tej lampie i takim dużym boxie wiec chyba złe nie poszło 😅

Wyszło razem 430g wynik akceptowalny  ale mogło być  te 500g lekko….

2 kuleczki haszu z rękawiczek i jakieś topy które się gdzieś zabłąkała a więcej zdjęć przy okazji jak będę w pobliżu słojów 😎

IMG_4186.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1m x 1m, 9 roślin i 430g suchego?

Kurde liczę na trochę więcej u siebie... no ale tutaj można się mocno czasami  przeliczyć 🙂

Zapamiętało mi się ostatnie 160g/szt u Zielonego i w przedział 160-200 celuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jest to Integra boost 55% 8g na około 25g w słoiku 😅 w niektórych mam po 2 Max na 50g, utrzymuje to wilgotnosc w słoiku by się nie przesuszylo 😁 ja wole 55% jakoś lepiej mi się pali 😅 są tez chyba 62% takie saszety🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  smakowo tez w miarę myślałem ze będzie gorzej po suszeniu a odziowo jest ok a będzie tylko lepiej pachnje  tez bardzo dobrze  ciężko powiedzieć cytrusy sosna od Lemon skunk  cytryna taka ze skunem wymieszana wszytkiego nie testowałem jeszcze brak czasu 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Katastrofedens ja pitolę nie wiedziałem . Ostatnio @Bob drzewnycoś pisał ja stosuję od dawna 62 ale 55 na maksa będzie lepsze pod lufę i baty . Polecam też Integra z terpenami fajnie podbija smak tylko trzeba dobrze dobrać 

Nie kumam dla czego wszyscy czyscicie nożyce a nie zbieracie z nich żywice 

Z 2 strony ja jestem zwyrolem który trymuje na gołe łapy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...