Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 31

panie z lekka glodnawe robię co mogę leje im pk 5-8, cal mag, herbatkę pk z orgatrexem i bakteriami 🙄

Biscotti Mintz zaczyna łapać ładnego fioletowego ?,   ciemnego koloru 😅 może sami oceńcie co to tam za kolorek wychodzi 🤪

lewy, prawy i środkowy rząd na prawo to Lemon Skunk widać ze konkretnie idą 😍

a Runtz Muffin zaczyna nabierać rozpędu najpierw się szronily a teraz widać ze idą w masę 😜

Polowa flo jeszcze druga przed nami, mam nadzieje ze jakoś to dociągnę do końca 😂 

raczej problemu z wyjedzeniem się ich na koniec nie będzie jak tak dalej pójdzie😅

A teraz trochę zdjęć 🙂 

IMG_4064.jpeg

IMG_4065.jpeg

IMG_4071.jpeg

IMG_4069.jpeg

IMG_4070.jpeg

IMG_4067.jpeg

IMG_4066.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy ja leje co podlanie teraz, niby ten Bio bizz jest słabo skoncentrowany i by się zgadzało bo teraz poszło 10ml i narazie powstrzymam niedobór 😅 ale na jak długo się okaże 🙂   I pk tez leci co podlanie 🤷‍♂️

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Mam gdzieś zapisane ale lalem wtedy co 2 podlanie od 0.3 zaczynałem i zwiedzałem stopniowo 0.5 potem 1 i tak dalej a teraz to widzisz już 10 muszę wlewać niektórym co puchną jak szalone 🤷‍♂️  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 38

jak widać pomalutku jesień 🙄 zaczynaja się  same wyjadac puchną, leje cały czas pk i calmag 🙂 myśle ze z tydzień około i zacznę łac sama wodę 🙂 narazie wszytko przezroczyste w sumie nie może być  inaczej  🤪

IMG_4087.jpeg

IMG_4086.jpeg

IMG_4085.jpeg

IMG_4084.jpeg

IMG_4083.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  powiem Ci ze za bardzo już nie mam czym 🤣 może zostało Max 120ml pk cal maga starczy ale zastanaim się czy im do tej mieszanki nie dolać po 10ml orgatrexa 🙂  co o tym sądzisz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens  wyglądają trochę jakby potrzebowały indywidualnego karmienia. Ale to nie zarzut, żebyśmy się dobrze rozumieli 😁 nie używałem nigdy orgatrexa ale sprawdziłem co to jest no i w sumie można byłoby połączyć z pk na te żółte i jasnozielone. Co do dawek to masz już doświadczenie to dobierz, tu serio Ci nie pomogę. Ale nie ma co robić zbyt silnej mikstury, tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  karmie indywidualnie  bo inaczej bym popalil niektóre dawkami 😅 te duże lecą po 10ml pk i 8 cal maga a inne po polowe tego albo mniej wiec muszę oblekać przy kolejnym podlewaniu 😜trochę jak by im wzorku brakło a w orgatrexu jest 5-1-5 wiec idealnie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens a widzisz to dobrze robisz 🙈 ja znalazłem orgatrex z opisem npk 767, jak masz 515 to jeszcze lepiej bo fosforu to one już tak bardzo nie chcą teraz. Te najwyższe, najbliżej lampy calmag więcej niż reszta, a te najbliżej to i sama woda. Widać w nich że najlepiej dobrane dawki bo i szron ładnie wysypuje. I tak już na tym etapie trzeba byłoby mocno się postarać żeby je popalić😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 uwiez mi idzie to zrobić 😂 i chyba coś im tam wleje 🙂 herbatka pk już się tez skończyła i cieszę ze podałem im o wiele wcześniej niż producent zalecał dużo mi to ułatwiło tez karmienie 😁 niech puchną bo jeszcze im trochę brakuje 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 46

Czas na kolejny up zbliżamy się pomału do końca jak widać panie się ładnie wyjadają i puchną jeszcze 🙂 nawozów już brak może i lepiej wyjdzie im to na zdrowie zjedzą przynajmniej wszytko co maja w ziemi i liściach pija już coraz mniej.

Trichomy pomalutku mleczne jakieś 50%  gdzie niegdzie bursztyny ale to malutko i przezroczyste maja jeszcze czas wiec myśle ze spokojnie się wyrobią w 8 tygodni 🙂 a jak nie to możliwe ze dam  jeszcze chwile 🙂 

temoeratury szybują w górę 

28 w dzień noc 22 stopnie

wilgotnosc 30-40% a w nocy 50-60 się wacha 

wiatraki mieszkacie chodzą  na maxa  🙂 

narazie nic niepokojącego nie widać suche liście na bierząco usuwane 🙂 będzie co nieco popkornu ale nie dużo, napewno pójdzie na spalenie ładnie obsypane oby tylko sie mleczne zrobiły 😁 a pewnie z trymu  zrobimy jakaś nalewkę, kif i może pokuszę sie o masło ale nie wiem czy chce takie mocne doznania już po ostatnich wypiekach 😂😂  chyba za mocne zrobiłem i może dlatego 😉

 

IMG_4120.jpeg

IMG_4119.jpeg

IMG_4118.jpeg

IMG_4115.jpeg

IMG_4116.jpeg

IMG_4117.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 53

Czas na ostatniego up przed ścinka 🙂 

panie jeszcze puchna dam im 6-7 dni  jeszcze 😅 trichomy mleczko bursztynowe niegdzie przezroczyste wchodzące w mleko wiec tez decyzja o przetrzymaniu ich 🙂 każda odmiana inaczej 😅

jeden Runtz Muffin ma luźniejsze topy nie wiem czemu tak wyszło widać na jednym zdjęciu 🙄 a tak reszta ładnie posypane twarde to chyba najważniejsze 🙂

 

IMG_4147.jpeg

IMG_4148.jpeg

IMG_4149.jpeg

IMG_4151.jpeg

IMG_4154.jpeg

IMG_4153.jpeg

IMG_4152.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 59

koniec suszymy 🍀🙈

niektóre mogły hy postać jeszcze ale test najsłabszej był zadowalający, czas goni wiec poszła kosa 😎

wiecej zdjęć postaram się dodać podczas trymowania 🙈 

IMG_4181.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  nie miałem czasu za bardzo a pozatym nie robiłem na sucho jeszcze 😅 zawsze na mokro 😎 zakazy mi tez by nie schly zbyt szybko bo ciepło jest a nie zapewnieniem temperatury teraz 20 stopni 😅 j jak robiłem na mokro to dużo trumny było a na sucho liczę  ze będzie mniej trochę 🙂 a i nie białe bym jak ich powiesić pojedynczo topy 😅 a w pionie za bardzo się jie chciały trzymać odrazu się łamały 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy trymowaniu to nie wiem czy zakładać osobny temat czy zaśmiecić Twój a nie mój 🙂

Bo szukam najlepszych na świecie nożyczek do trymowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...