Skocz do zawartości
SomeRandome

Żółte końcówki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, końcówki takie jak widać, roślina do momentu pokazania płci nie była nawożona, teraz dostaje Advanced nutriens A+B ale końcówki zaczęły żółknąć już wcześniej. Lampa była dosyć blisko, ale po jej podniesieniu nic się nie poprawiło, nowe liście dalej żółkną. Nie zauważyłem też oznak przelania, rośłina ogólnie śmiga dosyć szybko, jest większa niż druga posadzona w tym samym boxie, z tym że ta druga ma zupełnie normalne liście. Dostają tą samą wodę od początku growa, siedzą w tej samej ziemi, tym bardziej myślałem o lampie, ale teraz jest 20cm wyżej i poprawy brak, nie mam pomysłów co jeszcze mogłoby się to zadziać. Z góry dzięki za pomoc 😄

obraz_2023-02-16_210444580.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/4/10 też odstawić? chciałem trochę podkarmić przed flo, ale zrobię jak mówisz i odstawię na ten moment. Ciekawe, że tylko ta większa roślina, która teoretycznie powinna jeść więcej ma problem i to nie od początku, tylko parę dni przed pokazaniem płci się zaczęło, kiedy jeszcze nie dostawała żarcia, a liście mimo wszystko są dość jasne, myślałem, że najbardziej standardowym objawem nadmiaru azotu jest pociemnienie liści. Obie od początku dostają tą samą wodę i są na tej samej ziemi, posadzone tego samego dnia, ale zakładam, że zapotrzebowanie zależy w znacznej mierze od rośliny. Ta popalona to Moby Dick auto od Barneya, a ta druga to Gorilla cookies od fast buds.

 

Edytowane przez SomeRandome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...