Skocz do zawartości
Gość

Czy to robicie specjalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam was tutaj wszystko obserwuje forum od pewnego czasu żeby znaleść jakaś konkretna informacje to jest mega ciężko jeden pisze tak drugi tak trzeci zupełnie inaczej 

podstawowych informacji nie można uzyskać i to jakoś konkretnych nie wiem czy robicie to specjalnie żeby osoba miała słaby plon bo wchodząc na ta grupę myślałem ze można od was czegoś się nauczyć i ze tez doradzacie a tak naprawdę tutaj tylko osoba Zielona Kraina coś inteligentnego napisze ale to nie chodzi żeby go męczyć pytaniami bo te odpowiedzi powinny być tutaj jak się nie znasz to nie pisz niech wypowie się osoba która się na tym zna a nie brak podstaw jesteśmy w grupie INDOR to chociaż powinno być podstawa np 

Temperatura przez pierwszy tydzień taka wilgotność taka 

drugi Tydzień temperatura taka wilgotność tak itp 

tak samo ziemie ludzie piszą ze maja ziemie z nowozami na 6 tyg ale nikt nie napisze ze sadzonki nie wolno wrzucać bo się przypali trzeba kupić normalna przez pierwsze dwa tyg wiadomo ze każdy ma inna ziemie ale napisanie ze np będziesz potrzebował nawozu do korzeni czy nawozu do czegoś tam to chociaż dużo mówi osobie i później zamówi sobie jużod danego producent gdzie ziemie kupił 

myslalem ze jesteście poważni o tez chcecie się cieszyć ze komuś się udaje ale wodze inaczej 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 @Johny1990 bo najczęściej jest tak że zamiast dobrze przestudiować teorie, rzucacie okiem na pierwszy lepszy poradnik, łykniecie co nieco wiedzy ale wszystko się miesza i 80% pytań na forum po prostu się powtarza. Najlepiej żebyście SPRÓBOWALI NA PRÓBĘ uprawę, zobaczysz jak to wygląda, czego Ci brakuje. Doświadczenia nie zdobędziesz w 2-3 dni. Jestem outdoorowcem, mam za sobą kilka sezonów i w każdym roku robię coś nowego, wyskakują nowe problemy a i z różnych fotorelacji dowiaduje się nowych rzeczy które wprowadzam później w praktykę. 

Nie bójcie się pytać ale niech te pytania będą z sensem. Ja na tym forum zaczynałem i tu zostanę,  zawsze mam konkretne podpowiedzi, sam na ile jestem w stanie pomóc na tyle pomagam. Ja nim zacząłem to przez 2 może 3 miesiące czytałem różne poradniki bo też nie wiedziałem o co chodzi ale samą teoria doświadczenia nie wyrobisz. Imdoor obcy mi nie jest bo również mam go za sobą i co nieco wiem o tym ale specjalistą nie jestem. Nie bać się działać! Zjebiesz raz, drugi, trzeci ale się nauczysz. Po jednej uprawie zdobędziesz mnóstw wiedzy, która będzie przynosiła efekty w przyszłości, kolejne uprawy będą już łatwiejsze. Nie licz na to że od strzała będziesz miał 400g suchego dojebanego tematu. Czasami na samym finiszu wszystko może się zajebać, niestety ale tak wygląda zdobywanie doświadczenia. 

Aaaa i jeszcze coś. Czytać i przeglądać fotorelacje bo na każdym owocnym zbiorze wszyscy gratulują i cieszą się tym (serio mówię). Nie powiem złego słowa na to forum bo gdyby nie ono to chuja bym wiedział 😃 pozdro i na zachętę łapcie po blancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mirecki ale ja mieszkam w Polsce nie mogę sobie pozwolić żeby sobie testować 3 4 razy po to jest forum żeby takie informacje jak temperatura w danym tyg bądź wilgotność powinny tu być tak samo nie chce wchodzić na różne strony które są w Polsce bo tam jest przypadł a tutaj nawet nie można wyczytać jaka temp muszę mieć przez proces wegetacji 

@mirecki wiec co to za forum skoro podstaw nie ma tylko musisz się domyślić albo testować na swojej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mirecki ale ja się nie bulwersuje na luzie podchodzę do tego tylko napisałem jak ja to widzę tutaj na forum ja jestem z tych ludzi którzy lubią wejść na takie forum i mieć jasno napisane i rozpisane a najlepiej jakby było rozpisane ze pierwszego dnia bierzesz waciki moczysz je i wkładasz nasionko przykrywasz wacikiem i do ciemnego pomieszczenia pomieszczenie ma być w temp pokojowej nie zaglądaj co godzina tylko co drugi dzień i sprawdzaj wilgotność wacikow jeśli są już suche to delikatnie podłej nie za dużo i czekaj rozumiesz 😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gość skoro to wiesz już to w czym problem? Tutaj na forum serio wszystko jest opisane. Ja jedyne co mogę dla Ciebie w tej chwili zrobić to wejść w dział indoor i po kolei wysyłać Ci linki tak żebyś zwiększył swoją wiedzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...