Skocz do zawartości
sopel

Wentylatory na 0.16m²

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zbieram rady. Kompletuję osprzęt do boxa 40x40x120. Panel LED 300W. Myślę o wiatraku na wejściu i na wyjściu (przed tym filtr węglowy żeby zapach był pod niemalże całkowitą kontrolą). Myślę, że mieszający mogę zupełnie pominąć. Jakich parametrów wentylatorów szukać i tego filtra. Najlepiej jak najbardziej ciche. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sopel  Panel led 300 W na 0,16 m2? Jaki to panel konkretnie ? Panel led 300 W, jak faktycznie to 300 W to ogarnia namiot 1 m2. Kanałowy na wylot 90 m3/h, filtr węglowy 130 m3/h, wentylator na wlot może być komputerowy mniej więcej o połowę słabszy od wyprowadzającego, czyli około 50 m3/h, mieszak zrób z wentylatora komputerowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sopel Nie wchodzę na linki z allegro , ale odradzam zakup na allegro , jakiegoś chińskiego badziewia, jakiego specyfikacje są mało wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy rozumiem. Ja nie patrzę gdzie kupuję tylko co i za ile a tu trafiłem akurat na polską marke i raczej jestem zdecydowany tylko chciałem poradzić się żeby nie marnować też energii czy tego typu lampa nie będzie zbyt mocna na moją małą powierzchnię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sopel Na allegro działa specjalny zepsuł śledczy, jaki monitoruje wszystkie transakcje, więc powodzenia. Ile ta lampa kosztuje, jakie ma krycie według producenta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dzięki za info. Wezmę pod uwagę że może być taka możliwość.

LED 5630 660/630/450nm, FullSpectrum, 6000K oraz UV.  23x28, regulacja mocy, 120 stopni . zasilanie 230v

Łączna liczba diod LED: 432

 

FullSpectrum 390-800nm: 2x144 x 1 W

Biały COB (warm white): 144 x 1 W

 

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sopel Nie znam tego wynalazku, nikt go na tym forum nie sprawdzał, jak chcesz byc pierwszym testującym to testuj, twoja sprawa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy będę sprawdzał i dzielił się relacją 👌 na razie przygotowałem sobie na górze miejsce na box i jestem z tego zadowolony. Jak wrócę z ferii pod koniec tygodnia to większość rzeczy już powinienem mieć i będę składał. Najpierw chciałbym ustawić boxa na pusto na ciągłą pracę. Na jedną dobę z lampą 16/8 i wiatrakami i kontrolować warunki(temperatura, wilgotność). Za kiełkowanie będę się brał jak osiągnę satysfakcjonujące warunki w boxie.  A w ogóle to jeszcze muszę prąd na górę z mieszkania pociągnąć 🤣🤣🤣 dobrej nocy i wszystkiego zielonego 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sopel Powodzenia, obyś się na tym panelu nie przejechał, ale jak tak chcesz to powodzenia, spokojnej nocy i oby udanej nadchodzącej uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spizgany tak masz rację. Bardziej chce sprawdzić czy nie będzie jakichś specjalnych wahnięć, czy wszystko będzie pracować jak należy i jaki będzie realny pobór prądu po podłączeniu wszystkiego. Później będę kontrolował na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...