Skocz do zawartości
2023

Fotorelacja od 22.02.2023

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim na forum, nie jestem nowy w temacie mam za sobą uprawe outdoor i growkity więc co nieco wiem ale nie uważam sie za wielkiego znawce uprawy indoor.  Od 22 lutego ruszam z uprawą dwóch krzaków Gorilla Glue Auto od FastBuds i Cherry Pie Fast od Advanced Seeds. Przygotowania trwają a zaczely sie od losowego pomysłu by sprobowac ten ostatni raz w życiu bo uprawa indoor to satysfakcjonująca sprawa. Zrobilem pseudogrowbox i wyglada on w ten sposób ze jest on jako mini szafa, obklejona aluminiówką klejem do alu, dwoma wiatrakami z boku USB i żarówką led 20W 200diod pod grow, Zarówka podlaczona Oprawą Gniazdka z kablem. Na górnej polce grzejnik z grzybami a doniczka materialowa 11l licze ze uda sie jeden kwiat bo drugi dostalem w gratisie. Chce wyciągnać z tego jak najwięcej jak kazdy. Nawozy to microvita 15g nawoz sypany na ukorzenianie, bloom 250ml i terra grow od plagrona. Ziemia Uniwersalna a do tego biohumus perlit i keramzyt. Taniej sie chyba nie dało a na całość poszlo +/- 350zł. Licze na wasze wsparcie od 20 wrzuce fotki growboxa a od 22 zapewne juz w doniczkach (na początek kubki plastikowe) Ocencie moj plan i przygotowanie

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...