Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

Bubblegum x fat hogx6/0,64m2/the jackson 250w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 38

Z tej w lewym gornym rogu poszly wszystkie najwieksze liscie, reszte ostatnio podoginalem i powycinalem zbedne liscie. Mysle czy juz nie przelaczyc na kwitnienie, niektore nie maja wielkosci ktora mnie satysfakcjonuje ale i tak pierwotnie mialo pojsc do ziemi 5 pestek. Las powoli sie tworzy 😄

E3385E19-43F3-40A0-BE3B-03810DC5DFDD.jpeg

@Zielone krainy @ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Zrób im defoliację lekką, usuń też zbędne szczyty, jakie gorzej rokują, wyjdziesz na tym lepiej i wywalać rośliny nie będziesz musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Skręć moc panelu na 24 h po defoliacji i usuwaniu zbędnych szczytów potrzeba jej dać mniej mocy, by sie zregenerowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia. Wszystkie polecialy do smieci… mialem obawy o niedokonczenie uprawy i jednak sie sprawdzily, no coz… przez najblizsze 1,5 roku nic nie porobie ale na pewno tu wroce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Jak fotorelacja, ale w handel się bawiłeś? Napisz na pw do mnie, bo qrde ciekawy jestem, w jaki kanał wpadłeś, by samemu do takiego nie wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...