Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

Bubblegum x fat hogx6/0,64m2/the jackson 250w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  Ok to weg, wilgotność powietrza 85 % jest adekwatna dla temperatury 29 C. Jak masz 25 C to 65 % byłoby wartością odpowiednią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 23

Kinczy sie dzien a mlode w miare wygladaja, oprocz szczyta glownego ktory stracilem bezsensownie, ucialem tez jednego szczyta w innej o czym nikomu nie pisalem 😄

Denerwuje mnie ten nierowny wzrost panienek… jedna mala i sie krzaczy strasznie a druga za to lipnie caly czas idzie. Czym moze byc to wpowodowane jak nie genetyka? Moze mi ktos powiedziec dlaczego jedne rosna fajnie a drugie jakby byly o polowe mlodsze… zapewne przeniesie sie to na zmniejszony plon.. Po stracie glownego szczyta mloda daje sobie rade, wyglada to troche jak topping 😄 Jeszcze jedno pytanie czy ta w lewym gornym rogu nadaje sie juz na topping? Czy moze jeszcze ja trzymac

D1A44672-44A5-47EA-A997-E9820330CD69.jpeg

Apropo tego szczyta to nie puscil korzenia i raczej nie pusci, wyrzucic to czy moze wysuszyc? Czy roslina w takim stadium posiada jakies thc w sobie? Czy jest sens zbierac liscie ktorych pozbywam sie przy przycinaniu roslinek?

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  To weg wywal to do śmieci , nic z tego nie będzie, jakiś procent Thc ma, ale minimalny . By korzenie pusciła musiałbyś mieć preparat ukorzeniający, tak to marna szanse, że to korzeń puści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzieki, wyposaze sie w to, bo z moja reka to jeszcze nie jeden szczyt pojdzie do kosza 😅

@Zielone krainy robic tej w gornym lewym rogu topoing? Zastanawiam sie czy jej nie zostawic zeby sobie tak rosla, nie jestem do konca przekonany do tego treningu, a mialem go sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed w teorii nie, ale w praktyce jak masz przypalone ślady, to one będą się namnażać jak nie zmienisz światła, no a wiadomo gdzie nie ma chlorofilu na liściach, tam nie ma karmienia roślinki:D Zmniejsz moc/podnieś lekko lampkę i obserwuj co tam słychać u niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny Zostawie kolego tak jak jest, ostatnio podnioslem ta lampe a one coraz starsze sa wiec wydaje mi sie ze wszystko bedzie git. A tak ogolnie to ladnie sie krzacza 

D01C3892-8821-428C-A21A-95F3618DA6BE.jpeg

@Zielone krainy a ty co o tym sądzisz Zielony przyjacielu? 

Jutro bede je naginal w koncu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Wygląda w porządku, kolorystyka jest odpowiednia, wielkość właściwa, ładnie się krzaczą, gnij je dalej, trzymaj panel na 50 cm od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 27 

Podoginalem to co moglem, naderwalem 2 szczyty ale sklejone sie goja 🙂 coraz lepiej to wyglada. Na tej w lewym gornym rogu zastosowalem jednak fim. Powiedzcie jak wyszlo 

20A29AC0-61F0-41A5-9705-1BA4C2E8F5EB.jpeg

99408334-4934-4481-BAE0-496DF5756889.jpeg

C3D68813-C8BC-40A6-8AEA-7A66E259AB30.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara, gnij jednak aż liście będą leżeć na samej glebie, to samo, złap haczykami przy samym końcu, bo za chwilę za haczykiem zaczną się podnosić ku światłu i będziesz musiał powtórzyć proces bo wiatraki zasłonią dół. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...