Skocz do zawartości
overprime

Growbox - pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczenie,

Potrzebuję fachowej pomocy w skompletowaniu namiotu wraz ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami. Żeby było zwięźle i na temat, poniżej przedstawię swoje oczekiwania oraz możliwości:

- namiot początkowo przeznaczony do automatów, po ścince będzie pełnił również rolę suszarni,

- chcę zacząć od 3 doniczek, myślałem nad powierzchnią 60x60x1xx,

- w środku musi być bufor dla ewentualnego nawilżacza/osuszacza

- koniecznie oświetlenie LED, inne nie wchodzi w grę,

- możliwie najbardziej ciche działanie

- budżet nie ma określonego limitu, jednak fajnie byłoby się zmieścić do 4k - zwiększę w razie potrzeby

- potrzebuję pomocy w doborze pełnego zestawu, tj. programatory, wentyle, filtry, kabelki i cała reszta dupereli z dokładnym wskazaniem na producenta i model

- NIE chcę jakiegoś linka do sklejonego zestawu przez sklep internetowy, mam zamiar wszystko skompletować osobiście

 

Tyle z moich widzimisię. Wybór padł na automaty z prostego powodu - first time indoor i chcę zobaczyć jak to w ogóle się ima. Zwykłe odmiany dopiero, gdy zdobędę wystarczająco doświadczenia. Jeśli byłaby możliwość, potrzebuję również pomocy w doborze nawozów i gleby, jednak nie wiem, czy ten temat ciągnąć tutaj lub założyć osobny. Będę kontynuować, gdy nie będzie przeciwskazań. Z góry dziękuję za odpowiedzi i liczę na merytoryczną wymianę zdań.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@overprime ziomek nie rob auto jako poczatkujacy, sam sie z tym wjebalem. Jesli zrobisz cos nie tak(a napewno zrobisz jako ze jestes poczatkowy) to autosmty nie wybaczaja i bedziesz mial z krzaka np 10-15 g. Wez fotoperiod, jesli cos zjebiesz to po prostu przedluzysz wega i cos ja pewno z tego bedzie

Poprawka - feminizowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...