Skocz do zawartości
jinu

Czy coś jest nie tak? Dziwny kolor liści na szczycie. I 2 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 29 dzien Cream fotka ponizej juz szczyty formuje i kwitnie. Chyba Mazar bo juz nie wiem to Mazar czy Speed to tez puscil wlosy i zaczyna kwitnac i ostatnia(patrz 2 fota) formuje pąki, ale wlosow nie widze. Kiedy zmieniac lampe? I nawozy ? Prosze o wasza pomoc

20190812_181311.jpg

20190812_181337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borówa bardzo malo 50ml tylko rozcienczone bardzo z woda. Sama woda lub woda z co2. Ale jest klopot wilgotnosc 52% jest i tenoeratura przez te upalu 30,5 stopnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko ten Carmel ma taki kolor. Wszystkie szczyty maja taki kolor. Nawet nowe w nizszych partiach. Puszczaja takie kolory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dzień dolne liście u Cream sa żółte, ale tak jest ok szkoda,że nie zrobilem wczesniej lst. Leci na samej wodzie. Zaczac delikatnie nawozem? mam biobizz na flo. Dokladnie Bio-Bloom i Top-Max i do tego hesi OrchiVit stosowac jak cos wszystkie? I jakie dawki zaczac? Na jeden litr wody 

20190813_172404.jpg

20190813_172351.jpg

20190813_172428.jpg

20190813_172436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jinu te dolne żółknięcie to normalka one uschną i odpadną, ja bym jeszcze na wodzie samej jechał 

a potem zaczął od połowy dawki zalecanej przez producenta, można wszystkie stosować 

Edytowane przez ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...