Skocz do zawartości
opalonycham

G13 / MIMOSAxORANGE / Lemon Tree / Acapulco gold - 120W 40x80cm

Rekomendowane odpowiedzi

@opalonycham spróbuj telefonem uchwycić trichomy, przybliż do topka i zoom na maxa, ja mam stary telefon i daje rade lepiej niż mikroskop czy lupa.

Jak na moje oko (od razu zaznacze ze specjalistą nie jestem) biorąc poprawkę na jakość zdjęc to jest juz mleko z bursztynem, miejscami juz nawet sporo bursztynu (zdjęcie 7 od góry), przeźroczyste też jeszcze się trafiają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @Zielone krainy Tym bursztynem tez może być tak ze tamte miejsca dotykałem wcześniej dlatego się takie zrobiły

Poszła woda 2 dni temu

 

Została mi alga bloom od plagron (organiczna) stwierdziłem ze skoro się wyjadają mocno 2 prawe roślinki to będę im dawać 15ml na 2l czy lac wodę z miodem jak pozostałym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dnia 133 od wyjścia roślinki odbędzie sie kosa, w sumie to dnia 134, bo w nocy stuknie jej 48h ciemni

 

zdjęcia dodam jakoś w nocy jak skonczy sie ciemnia

 

@Zielone krainy jakieś rady? Obcinam przy ziemi, do góry nogami, i pytanie czy wstępnie coś trymować, czy trymować wszystko, czy wszystko zostawic? 

Wilg mam 40% podlane jakos 3 dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham Ja trymuje od razu, bo potem jest dużo więcej zabawy, ale bez trymowania schnie wolniej, więc kwestia warunków, jak masz dobre warunki głównie , jak chodzi o temperaturę to trymuj przed suszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dodaje post troche z opóźnieniem, bo jestem wkurwiony na siebie tzn. w szczytach są pestki i jest ich dosyć dużo, praktycznie w każdym, jest szansa zeby to był mocny temat czy skazany jest z góry na gowno?

Suszę w temp 18-20 stopni, wilgotność 55-60% staram się robic, bo bazowo mam 50% bez nawilżacza

Topy na zdjeciach sa troche mniejsze bo wycinalem im szczyty gdzie było najwięcej pestek

 

 

7E617914-4D14-410E-8B01-F8FDA689BE47.thumb.jpeg.866a949df078a81cb4065b033babf8ee.jpeg

37441DC3-AAD9-4AFC-9A6E-C80830D8D84D.thumb.jpeg.87ca30d146553ab6ca0c358bc7917dc1.jpeg

426C8904-4A3F-4988-9B4A-32586573FC3B.thumb.jpeg.dfb4aa20b366c199f7cdece4a156ea83.jpeg

6D8646DC-8E6E-47EA-9E85-F9DB3C2B351D.thumb.jpeg.57fdd98a5a80b41b14bb4d9372da6149.jpeg

 

A751BF30-4DDF-4E08-A251-8425BFD80204.thumb.jpeg.66cab5369138ec9cb1fa318dd7be30fd.jpeg

Zdecydowanie faworyzuję fioletowe odmiany nad zielonymi 😄 no ale na kolejną uprawe się nie zanosi w najbliższym czasie

Nie zrobiłem trymowania na 100%, bardziej tak z grubsza i resztę to sobie na spokojnie dotnę

W niektórych topach były krople żywicy więc chyba dobrze to rokuje, temaciku jeszcze nie próbowałem 

Standardowo podziękowania dla @Zielone krainy za bezinteresowną profesjonalną pomoc, na prawde dziękuję 🤙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham Jak sa pestki to pewnie zhermiła, więc będzie gorszej jakości, ale to już sam się przekonasz, może zhermiła tylko jedna i zapyliła drugą. Warunki do suszenia masz właściwe, powinno jakościowo wyschnąć. Zioło fajne, oby robiło robotę, szkoda tylko, że zhermiła. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie pięknie

ja co roku mam nożyczki do trymowania zajebane żywica 🙂

a susze na strychy na sznurkach od prania + zwykle wieszaki na ciuchy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@hubert2020  Są dwie opcje jedna to zapylona , a druga że herma, jaka powstaje w wyniku zakłócenia ciemni zazwyczaj lub dużego stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...