Skocz do zawartości
opalonycham

G13 / MIMOSAxORANGE / Lemon Tree / Acapulco gold - 120W 40x80cm

Rekomendowane odpowiedzi

88 dzien

temp ~23, wilg 45-50% 

w nocy pewnie z 2 stopnie spada

2D864208-728E-44FD-82A6-97EA65CA6F67.thumb.jpeg.a98cd87703f2742bdc2f45cb61e57ccf.jpeg
 

 

796185E8-33AE-462C-98E9-35844E0A33EB.thumb.jpeg.1db2a17d252a06ac4bc68d447a8f736f.jpeg

 

 

5C493EFC-6774-495A-AFF4-7D4BE0BF9546.thumb.jpeg.2af16f05bb0fde2359ed947d71c46145.jpeg

Jaki obstawiacie wynik? Mi to tak szczerze bez różnicy 😄 bo będę już miec na conajmniej rok i nie planuje szybko kolejnej uprawy

@Zielone krainy dawki trzymać jak pisałeś? Zmniejszyłem na ostatnim podlaniu o 50% poza calmagiem od sensi i cannazynem

minus taki ze zostało mi z 20ml boosta i nie wiem ile im dni do ścinki zostało wydaje mi się ze z 3 tyg? 

Chce ścinać na mleku - zależy mi na wesołej energicznej bombie - dobrze myśle???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham  mleko to pełna moc rośliny, ale bez profilu kanapowego, czyli nie wgniata w fotel, ale w łbie bania jest mocna. Lej dalej tej po lewej stronie więcej, bo wyjedzona. Nie widzę trichomów, więc nie wiem ile jeszcze. Wynik pewnie coś w okolicach 150g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94 dzien, przelaczone dnia ~22

Łodyga prawej dolnej (mimosy) po lst jest 2-3 razy większa niż pozostałe

E9C50D74-FF22-47B6-869E-6D55F1AF96CF.thumb.jpeg.75777709eb67754781b9479e11c8cee1.jpeg

 

10D6D2B2-94E0-4100-AC79-211FA293F764.thumb.jpeg.6ea426f0cbf47af565ac02d7ea83497d.jpeg

 

 

6B0BC776-FD5B-44A2-BFBD-9543BC20F7CF.thumb.jpeg.de9d48ce2c8a2e690c9a99addaddc162.jpeg

854DC63F-A70C-4C39-839F-087CE0CDF9AA.thumb.jpeg.716e5a2e5d83c7168ed0d3dc421b6538.jpeg

 

@Zielone krainy

na 1 litr dzis dałem (zdj przed podlaniem)

8ml flores

3ml terra

2ml calmag xtra sensi

2.5ml cannazyn

3ml pk

Oraz

2 krople na cały pojemnik hesi aminokwasy

2ml całościowo boosta - więcej nie mam

 

Chyba z tymi Włochami przy mimosie coś nie tak? Co polecasz zrobić? Dla mnie ostatnie 3-4 tyg rośliny to zawsze problem i niewiedza 

328B894F-EDEB-4BB6-A323-4192A2F2DBDF.thumb.jpeg.1c99a8c9ca2b880c22cc7434cbe63702.jpeg

 

4DBDAEDB-9543-4BC8-BC72-657E4A3411D9.thumb.jpeg.4cdee4c432c4bff555f8d47d3b9fc592.jpeg

Edytowane przez opalonycham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham  Jak 3-4 tygodnie to 1-2 tygodnie jeszcze nawozy, a potem sama woda. Nie ma raczej sensu zwiększać dawek leć do końca, jak lecisz, włosy są normalne nic się złego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy trochę źle napisałem to znaczy - zawsze pod koniec kwitnienia mam problem z wyczuciem rośliny dlatego pytam 😄

 

a ile zostało? To tez ciężko mi powiedzieć, bo mam przybliżenie tylko x60, ale nie widać jeszcze nigdzie brązowego, może mleczne są gdzieniegdzie ale no mega słabo widać ta lupka, dam nawozy jeszcze z tydzień - akurat mam na tyle PK, i potem może 2 tyg woda

 

Swoją droga Water curring jest bogiem pos względem anty przypału, mam na biurku 2 wysypane z 6g i nic nie czuc, ale teraz chyba nie będę moczyć, chyba ze jakaś część muszę przemyśleć jak to ugryźć, tak samo jesscze rozważam czy ścinkę robić na mleku czy jak trochę bursztynu wejdzie, na dniach się okaże. 
 

raczej to ostatnia uprawa, w tym roku nie planuje, a na zimę chce wyjechać do Meksyku, a po tej ścince to będę mieć na rok spokojnie, bo nie mam zamiaru nawet grama pogonić, o ile nie zacznę jarac kilku blantow jak to było przed detoksem który nadal trzymam haha wtedy szybko się może skończyć, ale jak paliłem z lufki codziennie od rana do wieczora to szło mi 10g/miesiąc 

 

edit - co do pytania o jaja, moje zmartwienie powstało stad ze ten kondoniasty namiot ROYAL room ma gdzieniegdzie takie dziurki wielkości igły i myslalem ze przez wpadające nimi światło co się dzieje - serio nie polecam i jakbym wiedział to bym sobie za ta kwotę kupił szafkę albo zbił samemu mebelek

Edytowane przez opalonycham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham  Czekaj co najmniej do czystego mleka, by była pełna moc, trichomy bursztynowe zmieniają profil na kanapowy, jak chcesz kamiennego działania to czekaj na 30 % bursztynu. To nie nazywałbym dobrym efektem, jak zioło traci aromaty i smaki, dla mnie to akuratnie niezbyt pożądane, by zioło nie pachniało i nie dawało smakowo tego, co dana odmiana powinna, ale to jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@opalonycham co do namiotu mam ten sam problem 🙄 one są strasznie słabo wykonane, najlepiej rozstawić raz i nigdy nie składać. jeśli chcesz się pozbyć tych dziurek to zakryć boxa jakimś kocem dużym lub polecane prześcieradło na gumkę takie duże nie będzie Ci spadać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens @opalonycham też mam royal room tego 1x1x2m i nie mam problemów z jakimiś dziurkami, jedynie to lekko przebija światło od środka tam gdzie jest zamek jak się źle ułożą te dwa materiały od strony wewnętrznej. Po za tym myślę że nawet jakbyście mieli dziurki to dzienne światło nie spowodowało by hermienia czy coś podobnego. W końcu w nocy na dworze też nie ma całkowitej ciemni , świeci księżyc itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kamilstopro napisał:

@Katastrofedens @opalonycham też mam royal room tego 1x1x2m i nie mam problemów z jakimiś dziurkami, jedynie to lekko przebija światło od środka tam gdzie jest zamek jak się źle ułożą te dwa materiały od strony wewnętrznej. Po za tym myślę że nawet jakbyście mieli dziurki to dzienne światło nie spowodowało by hermienia czy coś podobnego. W końcu w nocy na dworze też nie ma całkowitej ciemni , świeci księżyc itp.

Ale wiesz jak swieci hps to przebije inna barwa światła i to jest problem 😅 a mi najwiecej dziurek ske porobiło na zgięciach materiału🙄 ale nigdy więcej  tej firmy żadnego boxa 🙂 HOMEbox wykonanie jakoś i szczelność spełnia moje oczekiwania 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro  jak kupowałeś cały zestaw odrazu to szło się dogadać ze sklepem i wychodziło w miarę  tanio lub np na świta była promocja z 900zl mogłeś kupić 🤷‍♂️ a w de masz za 180€ i lampa ats 300w pro tez o wole tańsza niż w Polsce 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro  ale idzie się dogadać ze sklepami jak dobra bajere dasz  i fajne gratisy można wyrwać 😁 np w de mi nie dawali tyle gratisów i nie chcieli zjechać z ceny. wentylacja nawozy doniczki ziemia itp wychodziły mi o wiele taniej w pl 😉

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 102, przelaczone dnia 23

95462278-3B12-4EE1-864F-0AB579FED1AE.thumb.jpeg.6c0f2630978209030f85e95e8b69e56e.jpeg
 

FBC5ACEF-2085-4A5A-9DE8-CED0E2C461F5.thumb.jpeg.3230ff45d83a4e5900df740e8a18ea9c.jpeg

 

 

C66EFEC8-633A-4081-91DA-2C8425BBC0FF.jpeg

@Zielone krainy trzymać dawki takie same? 
 

ogolnie to nie widzę jeszcze mleka, ale mam słaby zoom x60, ale patrząc na kwiatostany nie są jeszcze mocno zbite wiec z 3 tygodnie jeszcze? 

@Katastrofedens właśnie stosuje prześcieradło 😅

A co do lampy - jak ogarniacie trochę elektrykę to składajcie swoje na citizenach i wsio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy właśnie ciężko mi powiedzieć, na tym mikroskopie średnio widać, bursztynu nie ma

Według książki jose jak jest przewaga w 60% brązowych włosków to można ciąć - czyli u mnie jest to lewy dół i prawa góra, i niedługo może lewa góra, ale prawy dół czyli mimosa ma mało brązowych włosków

i sam nie wiem co robić 😅 chyba bym ściął na przezroczysto mleczne czyli energetyczny haj? 
 

bo dobrze rozumiem ze najlepiej będzie już lac im wodę poza mimosie, która by dostała nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@opalonycham Pokaż zdjęcie trichomów, jak mi pokażesz to powiem ci mniej więcej ile, lub czy już. Powinno być mlecznie i ma być widać skupiska bursztynowe, jak chcesz kanapowca. Jednak trzymaj minimum do pełnego mleka , bo będziesz żałował, gdyż zwiększy ci się tolerancja i będzie słabe, trzymaj minimum na czyste mleko, ale oczywiście twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...