Skocz do zawartości
Evenemeent

Jakie się krztałtują aktualnie ceny hurtowe za marihuanę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Evenemeent  Strata pieniędzy , po co kupować coś, co z łatwością da się samemu wyhodować i niech upadną mafie narkotykowe, bo każdy sobie sam będzie uprawiał i miał w czterech literach to, co sprzedają na ulicy dilerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Evenemeent  Każdy ma możliwość, kto ma dom, a nie jest bezdomnym, by sobie jednego krzaka uprawiać i zebrać z niego na własny użytek dość, aby przetrwać do następnej uprawy. Nie znam cen hurtowych, więc ci nie pomogę, sam jedynie uprawiam na własny użytek, nie kupuje i nie sprzedaje.

Popatrz tylko jeden krzak na własny użytek , poddany treningom i wyjdzie ponad 200 g, około 230 z jednej rośliny.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evenemeent Kolega pewnie jest zainteresowany handlem. 😄 Hurtowe zależy co masz na myśli, kilogramy? 😄 100g za mniej niż 2,5k PLN bym nie oddał, chyba, że miałbym jakiś słabszy materiał akurat. Kilogram? Nie mam pojęcia, nawet nie myślę o takich ilościach przy mojej uprawie. Za dużo roboty to raz, dwa to trzeba mieć zaufane znajomości, żeby tyle opychać. 😄 Jak sprzedajesz komuś kto to później puszcza dalej to jak od Ciebie weźmie to i tak zrobi z tego paręnaście gram więcej. Trzeba uważać ogólnie, siedziałem 3 miesiące i ledwo wytrzymałem i wiem, że to mega przejebane siedzieć w pudle, zatem bardzo polecam zachować wszelkie, nawet przesadne środki ostrożności, bo potem nawet płacz już nie pomoże jak sąd Cię na 3 lata minimum posadzi za uprawę i handel. 

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy który biega z marysią kupuje 100 sztuk po 2800 i taniej się nie kupi choćby nie wiem co.Kilogram dobrego palenia to cena od 20 do 23 tyś zł.  Oczywiście chodzi o marysie spod lampy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...