Skocz do zawartości
Darcik

Pojemność wiader

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jaka pojemnosc wiadra bedzie optymalna? Mam fajne wiaderka 11l z przykrywkami takie jak na tym filmie (i metoda bedzie zblizona),  wchodzi w nie standardowa doniczka 140mm.

Zastanawiam sie czy starcza na potrzeby kanabis litrazowo czy szukac wiekszych np 20l (nie moglem znaleźć niczego w sensownych cenach a tym bardziej kwadrat/prostokat).

Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 16l z keramzytem w wilmie.

Fajny system gość ma-sam gdybym zmieniał wilmy, to właśnie na flood and drain, ale w przypadku konopi, której korzenie rosną jak wściekła, to ja tam widzę taki problem, że odpływ nie jest na samiuśkim dnie i tam zawsze woda stoi i w niej korzenie naszych dziewczyn by gniły, do tego pewnie zatkałyby odpływ. Trzeba by jakąś barierę zamontować, jak np w autopotach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, za maly przepływ  - w konstrukcji systemu bardziej sugeruje sie tym rozwiazaniem

tylko odplyw chce zrobić na wiekszej srednicy rury i w kazdym wiadrze napowietrzacz aby byl ruch wody. Dlatego tez wydawalo mi sie ze wiadra 11l sa za male , ale nigdzie nie moge znalazc takich jak ma ten ziom z filmu (cos kolo 20l bo 4 galony) zamowilem na probe tez zestaw takich pojemnikow 25l do segregacji smieci, sa kwadratowe,  maja otwierana klapke zeby podejrzec co sie dzieje bez wyciągania rośliny i maja 25l , zobaczymy czy lepsze od tych z pierwszego filmu

https://allegro.pl/oferta/kosz-na-smieci-do-segregacji-zestaw-4x25l-etykiety-12536091235

 

Edytowane przez Darcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...