Skocz do zawartości
lolo1313

think different auto Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pomoże? Odmiana automatyczna a może regularna. Siema. Potrzebuję pomocy. Odmiana to think different auto. Generalnie rośnie fajnie. 4tydzien wzrostu są już pierwsze preloadery. Ale nie kwitnie 😱. Niema tych głównych kwiatów. Czy jest możliwe że pojebali nasiona? Poczekać czy lepiej przełączyć 12/12? Temp 28 wilgotność 50% lamp LED 400w nawozy Advwanced i pokrzywa. Nigdy nie przlaczałem lamp😂.

IMG_20220924_143352720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dodaję nawóz z pokrzywy do nawozów na wzrost. Pięknie na tym rośnie. Czyli co generalnie podlewać narazie samą wodą i odczekać tydzień. A jak nie zaskoczy przełączyć lampe? Jest to możliwe że przez stres przy treningu. Kwitnienie mi się przeciągało o tydzień 🤔?

Jeszcze mam pytanie bo nigdy nie przlaczałem lampy. Jak przełączę na 12/12. To czekam aż zakwitnie? A potem wracam do 18/6. Czy zostawiam ją już w tym systemie 12/12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lolo1313 napisał:

Jeszcze mam pytanie bo nigdy nie przlaczałem lampy. Jak przełączę na 12/12. To czekam aż zakwitnie? A potem wracam do 18/6. Czy zostawiam ją już w tym systemie 12/12?

zostawiasz

2 godziny temu, lolo1313 napisał:

Czyli co generalnie podlewać narazie samą wodą i odczekać tydzień.

tak

pokaż zdjęcie szczytów bez włączonej lampy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...