Skocz do zawartości
Ashairin

Suche końcówki liści

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Coś takiego mi się dzieje z roślinką i nie bardzo wiem o co chodzi, ma żółte i uschniete końcówki, od początku siedzi w tej ziemi i żadnych nawozów nie dostawała. Dodam tylko, że roślina jest hodowana tylko do uczenia się na błędach bez specjalnego sprzętu. I mam pytanie, czy ona już kwitnie, ma takie białe wąsy obok liści? To automat i on ma już ponad miesiąc, zablokował się jakiś czas temu i nie rósł, dopiero po czasie wyszedł do góry

Nie chce nic z tej rośliny uzyskać z materiału, to tylko w celach naukowych tanie nasiono żeby kiedyś wystartować z wiedzą i umiejętnościami ^^ Bo nie powiem ze nie ale jestem do D w ogrodnictwie xD

20220902_233921.jpg

20220902_233933.jpg

16621551871168775176446365252511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin Kwitnie, czyli to automat, jaki ma za sobą złe warunki i wiele problemów, pewnie braki światła, ziemia też pewnie uniwersalna, zaczyna jej brakować pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin Do nauki trzymać możesz , dla plonu nie ma sensu, chyba, że zadowala cię mały topek. Warunki musisz poprawiać, to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...