Jump to content

krulkamasutry

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About krulkamasutry

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Jerzy myśle że 2/3 tygodnie.. początkowo myślałem że liście spaliły się od słońca a to szkodniki.
 2. @Glut78 Biobizz, biogrow 0.5ml/2l biobizz bio-bloom 2ml/2l i top-maxx 2ml/2l i hesi super vit 0.5 kropelki/2l Widać mini pajęczynki i na nich takie ala jajeczka na zdjeciach.
 3. Witam, z moją rośliną zapoznaliście się niedawno. Zauważyłem że niektóre liście nie wyglądają dobrze. Myślę że to prędziorki? ale może się mylę a wy growerzy z większym doświadczeniem napewno doradzicie mi fachowo.
 4. Chłopaki udało się!!! zaczęła kwitnąć :))) Dajcie mi rady jak najlepiej ją teraz prowadzić, jak ją jeszcze ewentualnie przyciąć. Nawozy rozumiem że na flo? mam pakiety Biobizz więc bio-bloom i top-maxx tak? za wszystkie rady serdeczne podziękowania :))
 5. @mirecki szklarnie mogę uszczelnić, najwyżej wsadzi się farelkę haha
 6. pierwszy krzaczor. troche polecialem z jego wielkoscia
 7. Cześć wszystkim! To mój pierwszy sezon i pokusiłem się na fotoperiody w szklarni, jednak zaczyna się wrzesień a one nie zaczynają kwitnąć :(( narazie odstawiłem azot, polecicie co robić dalej żeby coś z nich mieć? Jestem otwarty na krytykę, wypomnijcie mi wszystkie błędy w tym krzaczku. Jestem również otwarty na porady jak ją przyciąć :)) Dzięki i z fartem. PS. odmiana to Northern Passion, w szklarni od maja.
×
×
 • Create New...