Jump to content

plejerone

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About plejerone

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie tak. Zapomniałem dodać, że odkąd zacząłem podawać pk, dodawałem również cal mag i canna bio boost. Gdzieś tu doczytałem, ze często przy takim mieszaniu z cal mag i canna występowały problemy z ph
 2. A nie wiem jak można zapodać im wg biotabsa raz na tydzień dawkę 10ml/l 😆 jak piszą lub 1-3 do każdego podlania
 3. Elo. 30 dzień flow i od pewnego czasu zaczely się problemy jedna zrobiła się jasniejsza od góry i chyba wywala wapń ale nie wiem dlaczego skoro dostaje cal maga. Bio pk od biotabsa podany przez ostatnio z 14 dni temu 3 razy co kilka dni(1ml/l, 1.5 ml/l i 2ml/l) nie wiem czy to niedobory czy przenawożenie pomóżcie 😭 Po jednym tabsie na 9 l dostały przy przesadzaniu do docelowej.
 4. @Everson3 napisałem do biotabsa. Piszą, że nie powinno być problemu z takim ph i jeżeli w wodzie jest chlor to, aby użyć pompki napowietrzającej albo żeby woda odstała. Poki co reguluje wode w zbiorniku co kilka dni, jakoś ciężko mi zaufać 😆
 5. Witam. Jak wiadomo uprawa przy zestawie biotabsa nie wymaga regulacji ph. Dodatkowo mam podłączone blumaty do zbiornika z wodą. Odstana woda ma ph 8+. I mam pewne obawy czy faktycznie przy takim wysokim ph biotabs sobie poradzi? Czy używa ktoś z was blumat i biotabsow i byłby w stanie odpowiedzieć na to pytanie?
 6. Panowie używa ktoś z was blumat w doniczkach 9 l? 

 7. Compost tea to pk tak? Tylko nir miałbym czym napowietrzac 😐
 8. Miałem go kiedyś i starczył mi na jedną uprawę 4 rośliny dosyc drogi jak za 50 ml.
 9. A ciekawi mnie pewna rzecz. Jeżeli przy biotabsach nie muszę regulować ph to robiąc roztwór z ATAMI nie muszę regulować ph roztworu zgadza się? Jakie pk jeszcze polecicie z własnych doświadczeń?
 10. Indoor, na out za późno już kolego. Co do bio nova bez sensu używać do organki bio mineralnego nawozu
 11. Witam. Pierwszy raz będę miał doczynienia z biotabsami i nie wiem co jeszcze do nich będzie mi potrzebne. Mam starter pack i biocanna bio boost. Wiem, że dedykowany do biotabsa jest bio pk 5- 8 ale cena trochę za wysoka dla mnie niestety 😐 polecicie jakieś dobre pk w niższej cenie? Czy to wszystko co będzie mi potrzebne czy coś jeszcze?
×
×
 • Create New...