Skocz do zawartości

Wladimir

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    355
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Wladimir

  1. Wladimir

    Gnom

    Na prawdę? Masz rękę, działasz na wyspach, a siejesz jakieś europejskie drugorzędne pestki? Już chyba szkoda czasu i Twoich umiejętności żeby ograniczały Cię słabe, niestabilne geny... Weź night owl, rock bud, viking gardens, atlas, mephisto. Na wyciągnięcie ręki masz premium geny z USA...
  2. Wladimir

    Frozen Black Cherry

    Bardzo ładnie, podoba mi się. Karmisz trochę? Takie krowy to apetyt mają pewnie, bo coś jasne się robi i listki od dołu słabo wyglądają. Przede wszystkim ta z przodu po lewej
  3. Wladimir

    IMPERIUM x

    Ta dokładnie, podnośniki do rolet Smart żeby podnosić lampy, pożywka z automatu. Stoły uprawowe z odpływami, kokos, athena, klony... xD co2, klima i się można bawić 🙂
  4. Wladimir

    IMPERIUM x

    Jak maszyna to już hala by się przydała... Chyba że wersja mini https://m.youtube.com/watch?v=SpVVn4C61PE Po za tym ja lubię długie wegi, tylko wykorzystuje na to mały/średni namiot, a 2-4 tygodnie przed flipem w docelowym miejscu.
  5. Dostaniecie klątwę zaraz i już nigdy różdżka nie zadziała, a o kulach nie wspomne... 🙂
  6. Wladimir

    Frozen Black Cherry

    Imo defoliacja zawsze potrzebna. Nie ważne czy z pestek czy z klonów. Bardzo dobrze że czekasz, ja tak samo robię defo jak kwiaty się zawiązują. Bardziej kwestia działania na pestkach to loteria trochę. Nie mówię że nie używam, bo cały czas coś kiełkuje :) Chodziło mi o klony w sensie komfortu i przewidywalności w uprawie :) wszystkie idą równo, tyle samo jedzą, w tym samym czasie kwitną i kończą. Nigdy nie zaskakuje Cie kiść bananów pomiędzy :) właśnie w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi o hermieniu.
  7. Chłopie słupki(pistle) nie świadczą o dojrzałości. Na chwilę obecną to aborcja jest. Zwracasz uwagę na trichomy czyli żywice.
  8. W sumie w dzisiejszych czasach można być canna celebrytą zza granicy:)
  9. Ooo widać różnicę i to sporą! Chodzi o to że jak poświęcamy czemuś tyle czasu i energii to szkoda robić coś po łepkach i czasem warto trochę się przyłożyć. Na pewno w smaku jest ogromna różnica. Dążmy do samodoskonalenia, to nas odróżnia od masy i tego co można znaleźć na ulicy(świadomość rośnie i tutaj też jakość idzie do góry). Wiadomo że to nie ilości komercyjne:)
  10. Można pić wino patykiem pisane, a można troszkę lepsze... Niektórym nie przeszkadza więc po co przepłacać? Chlorofil i jego paskudny smak... Smacznego 🙂
  11. Trochę krócej staraj się trzepać bo zielonkawy kolor ma, a powinien być bezowy-piaskowy. Zieleń w haszu oznacza że przedostały się przez sita mikro zanieczyszczenia w postaci części rośliny. Można to odseparować tradycyjnie korzystając z elektrostatyki: Tak odseparowywano to już od setek jak nie tysięcy lat.
  12. Chyba w sam raz do tego namiotu, on chyba niecalo 100w ma. Niewiele jest różowych paneli coś wartych, a ten chyba dawał radę o ile dobrze pamiętam. Będę tu zerkał jeszcze do Ciebie co się dzieje. Pozdro.
  13. A to nie od góry się zwijają liście? To chyba właśnie za dużo papu, tłumaczyło by też mniejszy apetyt na wodę... Obczaj tabele VPD, tam masz zakres wilgotności do temperatury i etapu rośliny. Jeżeli nie wchodzisz w danger zone to powinno być git. Jaki osuszacz wybrałeś ?
  14. Jesteś już za polową kwitnienia, więc już z górki... Azotu nie dawaj już tylko PK. Stary kolorowy mars... Kiedy to było? 7 lat temu? To mars hydro 48?
  15. Tak to jest jak się dopuści do władzy lewactwo. To jest LGBT w czystej postaci. Jedna cipka z pistlem i reszta jaja urosły na 100%. Daj jej więcej uwagi. Urwij 2-3razy jajka, jak powracają to eksterminuj całą roślinę, bo bedziesz walczyć do końca flo...
  16. Używam w wegboxie słabszych żarówek, poczciwy Philips 13w... I tak @jarzynaswdn ma trochę racji i trochę nie... Racja że lepiej wyżej i więcej świecić żeby lepiej pokryło... Ale nie możemy pierdolić dli bo to jest na prawdę ważne. Można stresować roślinę zbyt dużą ilością światła... Jak będziesz świecił połową mocy 40-50cm od roślin będzie git. Ale tutaj wrócę do wypowiedzi jarzyny "musisz sam wczuć lampę". Ja na pół metrowym wegboxie używam 6x13w 50cm od plantów. A te szmaty w boxie... Trochę wiocha.... Ustawcie wyciąg żeby się włączał raz na godzinę, albo dwie na 15min i wilgotność skoczy w chuj xD. Regulujemy przepływ powietrza w boxie i regulujemy tym wilgotność... Proste, tanie i skuteczne... Parowania medium i transpiracji nie zatrzymamy
  17. Wladimir

    Frozen Black Cherry

    Nie wiem w jakim kraju urzędujesz, ale klony można zamówić pocztą, nie trzeba trzymać matki. Myślę że Niemcy i Austria mają takie opcje w EU. Ale mniejsza o to, bo i tak się fajnie ogląda się Twoje poczynania.
  18. Dobry fryzjer w odpowiednim czasie to klucz do dobrych plonów. Wszystko ładnie wygląda, nie przejmuj się... Edit @Lady Green lepiej trymuj na sucho gdy nie dasz rady niż bączkiem.. to narzędzie na outdoor... Za każdym razem się przyczepiam do niego, ale za dużo wkładamy energii w indoor żeby na koniec wiochę robić xD Przecież do strzyżenia włosów używa się nożyczek, a nie kosiarki do trawy xD
  19. Stary ja mam żyrandole ze stali i drewna: sosny, dębu. Polecam sosnę bo dąb za twardy i ciężki. Z drewnem nic się nie stanie. Sosnę używałem nie impregnowaną w żyrandolu ponad 800w, który zostawiłem sobie na pamiątkę i na zapas jak jakaś lampa padnie. Już prawie 3 lata i tam nic nie dzieje się z drewnem... Jak topy nie zgniją to i drewno nie 🙂 Profil gk też mam użyty do żyrandola, ale dziur w nim nie robiłem tylko wkrętem przez profil i tyle. Zrobiłemlen trójkąt z profila i na rogach oprawki. Mogę gdzieś poszukać i zrobić foto Po co chcesz świecić 24h? Jeżeli świecie z dłużej to powinieneś świecić słabiej. Jest określona ilość światła jakie konopia może przyjąć dziennie i wszelkie świecenie powyżej tych wartości jest nic nie warte. Jeżeli nie masz problemów z temperaturą to świec normalnie 18/6. W zależności od etapu wzrostu. Jeżeli na daną powierzchnię używamy docelowo 100w to przez całą wegetację lecmy maksymalnie 50w, a na początku to 10-25w. Teraz lumeny się nie liczą tylko dli czyli ilość światła w ciągu całej fazy jasnej. Pierwsza tabela dla automatów. Druga dla sezonów. Pewnie niewiele zrozumiesz z tych dli, ale masz podgląd kiedy wzrasta zapotrzebowanie na światło. No i jak w drugim wykresie zmiana fotoperiodu 18h na 12h zmienia ilość dli. Dlatego te świecenie 24 ma sens w określonych przypadkach. Po za tym nie wierz w to co producent pisze o roslinach. Grupy testowe to zazwyczaj są rośliny bez treningu w idealnych warunkach, a nawet czasem w hydro... Z nawozami jest tak samo, lepiej nie ufać zbytnio, różne mamy warunki, trzeba być elastycznym.
  20. Wladimir

    Frozen Black Cherry

    Najlepsza sytuacja to jak lecisz na klonach wtedy nie ma opcji hermienia. Dodatkowo produkt masz jednolity, wiesz się czego spodziewać. Odkąd zacząłem pracować na klonach to siateczkę używam, bo nie mam problemów z wystawianiem, obracaniem, oglądaniem roślin za jajami itp. Ja nie wyciągam roślin z boksa... Chyba że do trymowania. Ile mniej pracy, ciągania donic itp. Można uciąć klony przed przełączeniem, wrzucić do małego boksa i wegowac do następnej uprawy...
  21. Polecam zacząć od kupna pralki turystycznej(100zl na olx) worka 220u na zamek i zestaw woreczków full mesh na wiadro z aliexpress za drugą 100. Porób trochę bubble haszu dla wprawy i za jakiś czas prasę sobie kup, albo same płyty grzewcze z aliexpress jak masz dostęp do prasy hydraulicznej. Pozostaje jeszcze kwestia wapowania tego koncentratu, przydał by się jakoś banger do bonga i palnik, vaporyzator z komorą na koncentraty, e-nail, vapcap z wkładem na koncentraty. Można pójść inną drogą i rosin/bho przerobić na liquid do e-peta... Także jak złożymy wszystko w kupę to parę zł się zbiera. Dobrze rozłożyć to w czasie i zacząć od tworzenia haszu.
  22. Ja ostatnio staram się trzymać podobnej techniki jak na wideo: Widać że wszystkie wiatraki praktycznie wywalone, zostało mało, zresztą widać jak to po czasie się zapełnia i wygląda później.
  23. Pamiętaj żeby nie wysadzić chaty w powietrze. Szukać w googlach łzy feniksa Rick Simson Oil (RSO) tam wszystko opisane. Ogólnie paleni rso nie polecam, lepiej oralnie przyjmować. Można zrobić różnorakie edibles i tym podobne. Dlaczego nie polecam palić? Bo jest straszne w smaku, alkohol podczas procesu wyciaga wszystko z rośliny łącznie z chlorofilem... Dlatego też to jest najlepsza forma leczenia - full spectrum olej. Do palenia lepiej wybrać metodę tworzenia koncentratu takie jak, haszysz, BHO (Butan Hash Oil) lub Rosin, bądź nadkrytyczne CO2 (abstrakcja dla zwykłego Kowalskiego) Oczywiście są jeszcze inne metody ekstrakcji, ale mniej popularne. Nie widziałem że dutchguy już odpisał. Dodam jeszcze że łatwiej jest cały materiał wsadzić w rajstopę i wrzucić do alkoholu, odpada mozolny proces odcedzania suszu. Zwracać uwagę na czystość izopropanolu najlepiej używać 99%++ często są domieszki z innymi rozpuszczalnikami, nawet w komentach na allegro ktoś gdzieś napisał że zioło zmarnował bo chujowy izopropanol.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...