Jump to content

Buk

Members
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Buk

 1. wiadomo żeby nie dostała się wilgoć
 2. @CheMsKuN a poco podniosłeś żeby się lekko wyciągneły ?
 3. Buk

  marihuana w czechach

  Marihuana w Czechach Legalna marihuana w Czechach jest tak naprawdę fałszem, również słyszy się że inne narkotyki w mniejszych ilościach są legalne. Dla czego właśnie krąży taka opinia że w Czechach można wszystko? W Czechach w 2010 roku miały miejsce zmiany dotyczące polityki narkotykowej. Rozdzielono kary uwzględniając wagę poszczególnych substancji, również złagodzono politykę względem marihuany. Konopie zalegalizowano w celach medycznych, oraz powstała specjalna tabelka, z niedużymi ilościami na swój użytek. W polskim prawie jest coś podobnego, ale nie ma legalnej definicji. W Czechach jednak wiadomo co i jak - do 15 g konopi indyjskiej, do 5 g haszyszu, do 1 g kokainy lub do 4 pigułek ecstasy. Tabela jest nieco dłuższa, zawarta jest w niej nawet heroina. Natomiast w Polsce niektóre sądy skazują za niewielką ilość marihuany, a niektóre umarzają postępowanie. Prowadzi to do niesprawiedliwości, za podobny czyn w zależności od sądu, grozić może różna sankcja. Prawo takie jak w Czechach eliminuje taki problem i wszelkie wątpliwości. Marihuana w Czechach i Polsce Poniżej progu maksymalnego posiadania ilości narkotyków w Czechach, nadal jest karane grzywną. Jednak jest to egzekwowane administracyjnie, a nie karnie. Inaczej więc wyglądają proporcje skazywanych osób za popełnione przestępstwa narkotykowe. W Czechach ok. 90% spraw karnych narkotykowych, jest za produkcję i handel, a tylko 10% przeciwko posiadaczom. W Polsce stwierdzono w danym roku 74535 przestępstw związanych z narkotykami, wychodzi średnio ok. 200 przestępstw. Przestępstwa o charakterze kryminalnym stanowią 9,4% czyli prawie co 10 przestępstwo kryminalne dotyczy narkotyków. Najczęstsze jest właśnie posiadanie narkotyków. Co roku wzrasta liczba wszczętych postępowań. Marihuana w Czechach legalna ? Marihuana w Czechach jest legalna, jednak w pewnych zasadniczych przypadkach. Chodzi o medyczną marihuanę i wyroby z konopi które zawierają niską zawartość THC którym nie da się odurzyć. Na ulicach Pragi można zobaczyć różnego rodzaju produkty z zielonym listkiem konopi. Problem dla tych którzy chcieli by się załapać "haju" nie doświadczą tego z powodów takich że produkty takie nie posiadają narkotycznych właściwości. Jest to bardziej chwyt marketingowy zachęcający turystów do kupna danego produktu. Czesi swoją politykę narkotykową mają dużo bardziej liberalną niż Polska. Jednak istnieją ustanowione przepisy prawa które każdy kto wybiera się do Czech powinien przestrzegać i nie myślał, że u naszych sąsiadów wszystko można.
 4. lepiej według mnie kupić gotowy, nie trzeba się bawić
 5. to i to jest dobre wybór należy do Ciebie
 6. witam, dużo jest wałkarzy
 7. Chciałem wam opisać moją historię uprawy w wynajmowanym mieszkaniu. A więc wynajmowałem mieszkanie u pewnego gościa który przychodził co miesiąc po kasę wiedziałem kiedy przychodzi. Potrzebowałem dużonasion automatów, nie chciałem ich kupować więc postanowiłem że zrobię je sobie sam. Postanowiłem że zbuduje PC boxa., wszystko skompletowałem zrobiłem co trzeba i odpaliłem uprawę, na początku nic nie śmierdziało, nie miałem żadnych filtrów, boks nie był szczelny, gdy roślinki pokazywały płeć to zaczęło bardziej je czuć. Gdy przychodził właściciel mieszkania to wiecie co robiłem ? wietrzyłem mieszkanie w tym dniu w którym miał przyjść a pc boksa wsadzałem do worków grubych na śmieci, aby zapach się nie wydobywał były chyba 3 worki i to wystarczyło, nic nie wyczuł, jedynie zauważył większe zużycie energi, ale powiedziałem że na plastation dużo grałem ? uprawa przebiegła bezproblemowo.
 8. też nie widzę zbytnio sensu tego robić i tak światło się odbije, pomaluj całego boksa w środku sprayem matowym i będzie dobrze wszystko
 9. tu link http://www.urpl.gov.pl/pl
 10. @cichy1234 najlepiej skontaktować się z Urządem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. On się tym zajmują i wszystko powinni powiedzieć jak to wygląda, podejrzewam że trzeba by było coś sypnąć $$$ aby poszło łatwiej ? Kancelarie lepiej w Polsce jakieś takiego typu co pomagają w biznesie przedsiębiorcom
 11. @ChinQuan zostawił bym już ją w spokoju niech kwitnie
 12. ja jak tylko wyszedłem z taksi to od razu sobie znalazłem jaranie
 13. Najnowsze badania wskazują że legalizacja marihuany rekreacyjnej prowadzi do niewielkiego spadku zażywania przez nastolatków tej używki. Jednym z powodów może być taki że zakup marihuany z legalnego źródła może być wyższym kosztem - stwierdził Mark Anderson który prowadził badania w tej sprawie.
 14. ja tylko benzynka, sportowe fury mnie kręcą chociaż mnie nie stać na nie na razie ?
 15. na pewno są naciski ze strony koncernów farmaceutycznych aby jej nie legalizować
 16. Buk

  Black Jack Auto

  mój ziomek miał taką odmiankę, paliłem ją mocna była muszę przyznać
 17. Buk

  Easy Sativa

  Dobra odmiana paliłem ją kiedyś ziomek mnie poczęstował
 18. Buk

  fake haszysz ?

  mi jak by płacili to bym tego nie jarał syfu
 19. Chciałbym zrobić haszysz metodą bubble bags interesowała by mnie ilość 1kg i pytanie ile liści bym potrzebował na taką ilość haszyku ?
 20. Po czasie zaczęła mnie tarzać po ponad godzinie
 21. ja na necie wyczytałem że można sobie samemu sadzić ziółko i tak się zaczęło od pierwszych nasion
 22. Na zachodzie udało się to jakoś przeforsować w jakimś stopniu
×
×
 • Create New...