Jump to content

totaldrip420

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About totaldrip420

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale chłop chyba sobie planuje a nie teraz
 2. @fxxx1337 a może lst zrobić jak będzie w ziemi na outdoorze? zamiast indoor
 3. Hej, będę w posiadaniu Automat Gelato. Chcę wykonać trening LST Indoor, z tego co wiem nie powinno się odczepiać drutów po treningu. Problem mam taki, że roślina leci Outdoor, nie mam możliwości zrobić większej doniczki i włożyć ją później w ziemie, więc muszę pierw zrobić mniejsza doniczka + lst, następnie outdoor bez doniczki prosto do gleby. Czy może potem wykonać jeszcze LST Outdoor? Czy mogę tak wykonać czy lepiej sobie odpuścić LST? Dzięki za odpowiedzi!
 4. * Hodowla Outdoor Hej, posiadam następujące nawozy: - Azofaska - Pokrzywy + Woda - Proch z skorupek jaj - Planton Z do roślin zielonych Moje pytania: * Czy do okresu wegetacji Indoor do doniczki dodać Azofaski? Jeśli tak to ile. * Czy przy po włożeniu rośliny do ziemi Outdoor dodawać następujące nawozy? Jakie ilości, jak je mieszać czy np. osobno jeden na każdy tydzień? Planuje podlewać 2L wody co 48h oraz nie wiem których nawozów użyć, w jakiej kolejności i proporcjach. Roślinka będzie około 4. tygodni w ziemi Outdoor oraz jej max. wymiar to 80cm. Dzięki za odpowiedzi i przepraszam z góry, ale każdy kiedyś zaczyna 🙂
 5. @Szym A czy do okresu wegetacji indoor też wymieszać wszystko?
 6. Witam, to będzie mój pierwszy raz kiedy będę uprawiał paprykę chili. Posiadam dany ekwipunek: - Azofaska - Perlit - Dolomit - Torf 5,5-6,5 - Zwykła ziemia spod pokrzyw - Keramzyt Stąd nachodzi moje pytanie - * Jaki schemat zastosować do włożenia do dołu 40 Litrowego? Chodzi mi to czy wymieszać wszystko ze sobą, czy nałożyć to warstwami? Najlepiej gdyby ktoś mógł opisać jeśli zastosować warstwy, co po kolei :) Dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...