Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie i z góry dodam że jestem amatorem i to moja pierwsza uprawa i przepraszam jak temat się powiela. Wsadzilem automaty w ziemię Plagron Grow Mix fajnie ładnie lecą w górę mam 4 dzień jak są na powierzchni, i pytanie brzmi od kiedy mogę lać nawozy takie jak:

Plagron Terra grow i potem oczywiście Plagron Terra bloom. 

Pytam bo coś znalazłem o popaleniu korzeni a tego bym nie chciał :(.

Nawozy mam już zakupione jak coś ale gdyby byle złe słucham sugestii. Myślałem również kupić Plagron green sensation. Posiadam pomieszczenie 70\70180 lampa mars hydro ta 1000. 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Ziko1991zd
Błąd gramatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ziko1991zd 3 Tygodnie bez dawania żadnych nawozów, bo Plagron grow mix ma nawozy startowe w sobie , sama woda z odpowiednim ph. Terra grow to nawóz podstawowy na wega, a terra bloom to nawóz podstawowy na kwitnienie, jaki używa się, gdy rośliny kwitną i tworzą kwiatostany. Plagron green sensation to stymulator kwitnienia, sprawdzony i efektywny, sam go stosuje na kwitnieniu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...