Skocz do zawartości
matej

Amnesia i White Widow - Feminizowane Automaty - czy dobrze rośnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Amnesia i White Widow - Feminizowane Automaty.

Sześć tygodni.

Pierwszy tydzień parapet,od tygodnia odżywka na kwitnienie ( na wegetację nie stosowano ) ,Gleba organiczna,regularne nawadnianie, ogólnie upały ( 30/40 .C ).

Nie widzę trichomów ani włosków. Zero topa same liście.

To ma tak wyglądać?

Screenshot_2022-07-23-13-11-51.png

Screenshot_2022-07-23-13-12-44.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matej po co dawać nawóz na kwitnienie jak nie kwitnie. Automaty zakwitają gdzieś po 30 dniach wegetacji. Nie zapewniłeś warunków odpowiednich. Ziemi też pożałowałeś, mogłeś do pełna nasypać. Mają one dobry dostęp do słońca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TesterDzisiaj 42 dzień (6 tygodni) więc założyłem że okres wegetacji się zakończył skoro automat rośnie 3 miesiące i dlatego użyłem odżywki. Co do ziemi to już dwa tygodnie temu w planach miałem dodać ziemi ale takiej samej z tym że na razie pengi brakuje a jeśli chodzi o nasłonecznienie, pół cień (na więcej miejscówka nie pozwoli). W związku z powyższym uważam że do zbioru pozostało od 6 do 8 tygodni ale mogę się mylić jeśli to nie są Auto ale wątpie. Liczę na kilkanaście point'ów per Choinka.

Istnieje sposób lub środek wymuszający proces rozkwitu?

Tak na marginesie - Ktoś zmienił nazwę tematu 😞

Edytowane przez matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, matej napisał:

Istnieje sposób lub środek wymuszający proces rozkwitu?

na outdoor nie

7 godzin temu, matej napisał:

a jeśli chodzi o nasłonecznienie, pół cień

to lipa 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TesterChyba mi nie powiesz że pół koła w błoto wyrzucone, dołożyłem wszelkich starań, poza tym to wkońcu autoflowering niemniej zrezygnuję z dokupywania następnych sieniek i sprzętu skoro tak to wygląda.

Być może jeszcze zakwitną tylko potrzebują więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Właśnie byłem na plantacji i okazało się że słupki puściły. Nie wiem czy wczoraj były tak małe że ich nie szło ujrzeć czy to ja ich nie spostrzegłem ale u optyka byłem dwa miesiące temu i nie wiem czemu tak wyszło tak samo jak nie wiem czemu dopiero teraz pokazało słupki, w sensie czy to przez zastosowanie odżywki która (pobudziła choinki do rozwoju ?) czy przez to że po prostu dojrzały ☺. W każdym razie tak się stało w przypadku Amnesii czego nie mogę (jeszcze ?) powiedzieć o "Białej Wdowie". Chyba za dużo myślę bo zaczynam sobie wkręcać że dostałem takie same odmiany chociaż kupiłem różne. W każdym razie wszystko git, a co do ziemi to chyba jednak dosypię normalnej i podsypię też łodygi żeby lepiej się trzymały zaś jeśli chodzi o nasłonecznienie, nie mam zbyt dużego pola manewru bo to najlepsza miejscówka na jaką mogłem sobie pozwolić. Inne są zbyt przypałowe.

Łapcie zdjęcia

IMG_20220724_142418.jpg

IMG_20220724_141733.jpg

IMG_20220724_142248.jpg

IMG_20220724_143252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, matej napisał:

czy to przez zastosowanie odżywki która (pobudziła choinki do rozwoju ?)

nie

4 godziny temu, matej napisał:

zaś jeśli chodzi o nasłonecznienie, nie mam zbyt dużego pola manewru bo to najlepsza miejscówka na jaką mogłem sobie pozwolić. Inne są zbyt przypałowe.

no i tu jest największy problem bo słońce to podstawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...