Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Potrzebuję szybkiej diagnozy. Co mogą oznaczać te plamki?Ziemia; Biobizz light mix. Ph ziemi dobre, przed każdym podlewaniem (co dwa, trzy dni) mierzę płynem Hellinga. Trzymam ją w donicy (40 cm średnicy z materiału) na balkonie. Roślinka to Hulkberry Automatic i ma 47dni. Nawozy jakie stosuję to asortyment od Biobizz'a. 

To mój pierwszy sezon jeśli chodzi o uprawę, dlatego już zdarzyo mi się popełnić kilka błędów na początku, przez co drzewko jest mniejsze na tym etapie życia jak być powinno (40cm) może dużo nie bedzie z tego ale nabiorę trochę doświadczenia, a drzewko idzie do góry, żyje i to jest najważniejsze 😁

20220711_064352.jpg

20220711_064418.jpg

20220711_064508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pelson napisał:

Potrzebuję szybkiej diagnozy. Co mogą oznaczać te plamki?

nic szczególnego, roślina wygląda na zdrową

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zajebiście wygląda, nie wiem czemu miałoby być z nią coś nie tak jest zdrowa, dobrze dbasz ziomuś tak trzymaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pelson No to jakiś robaczek, wytęp pojedyncze jednostki 🙂 przyszedł skubnął trochę ganji i spierdolił 😆 bo nie wyrobił fazy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pelson Ale już tam żadnych skurczybyków niema? Lepiej uważaj bo jak zaczną tak często przychodzić to niedługo może nie starczyć dla ciebie jak się zlecą wszystkie na imprezę. 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...