Skocz do zawartości
Jurrr

2,5tyg auto - dobrze rosnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema od wyjscia z ziemii minelo 2,5tyg czy wszystko z moimi roslinkami ok? 0.36m, moge dolozyc jeszcze troche swiatla (3k l). Mimo że wyglądają na zdrowe to wydają mi się trochę małe. Wlot i wylot pasywny, mieszak 24h chodzi. Bedzie cos z tego czy szkoda prądu? Moze taka genetyka, juz sam nie wiem czy tego nie wyjebac. 

291741672_389229416548785_7652953133140905786_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Jurrr Myślę że wyglądają w porządku. 🙂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Heavy Lung napisał:

A czym je nawozisz? 

Niczym, na ten moment jedzą z samej ziemi, zadnych niedoborow nie pokazują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Jurrr Moim zdaniem i tak powinieneś nawozić nie znam tej ziemi ale są o wiele lepsze podłoża, np. Ziemia BioBizz All Mix, wtedy masz nawożenie z głowy albo BioBizz Light Mix, ja sam jej używam to dedykowana ziemia, moim zdaniem powinieneś trochę azotu zarzucić jest jasna, azot jej nie zaszkodzi w małych proporcjach, są organiczne nawozy warto z nich korzystać, jak cię stać to zamów sobie nawozy organiczne od BioBizz Try Pack, będziesz miał nawozy na całą uprawę , a efekty znacznie lepsze. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam nawozić jeśli roślinie niczego nie brakuje? Jeśli nie znasz tej ziemii to czemu mówisz że są lepsze niż ta? To już mój 3ci grow na tej mieszance i złego słowa nie powiem. W do allmixa którego wymieniasz wrzuciłem kiedyś 4 pestki, zdołałem uratować tylko jedną, reszta mi się popaliła. Jeśli już to preferuje lightmix. Nawozy mam grow, bloom, calmag, pk wiec o to spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wyglądała moja roślina po 2.5 tygodniach (17 dzień od wyjścia z pestki). Wzrost ciężko mi ocenić, około 15-20 cm. Automat, leciałem do kwitnienia na 24h światła.

 

Jak tak patrzę po swoich zdjęciach, to koło 11 dnia miałem taki wzrost jak Twoje. Ile masz tam światła w ogóle?

 

 

Edit: a do posta wyżej: allmixa musisz solidnie przepłukać, bo inaczej pali sadzonki. Ja leciałem na royalmixie od Plargona i zacząłem od przepłukania 0.5 litra i dopiero po paru dniach, jak zaczęła wykształcać korzenie, przesadziłem do dużej doniczki.

IMG_20220609_151244.jpg

Edytowane przez TrzeciBratLumiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Jurrr Bo do all mixa, sam bym nie wrzucał pestek nawet nie mając doświadczenia, najpierw trzeba rozwinąć trochę sadzonkę by ją przesadzić do takiej ziemi, no to dobrze ziomuś jak to twoja 3 uprawa w tej ziemi, ja i tak preferuje tą od BioBizz light mix. All mix zastosował bym jakbym chciał mieć nawożenie z głowy, na pózniejszym etapie a skoro masz nawozy to dobrze, zwyczajnie się martwię ale jak wiesz co robisz to bardzo mnie to cieszy. W takim razie powodzenia 🙂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...