Skocz do zawartości
GoSmokeNotDill

2x auto Lemon peach cbd , 2 x auto afghan

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , chce sie oodzielic moim pierwszym outdoorem w zyciu. Mam troszke doswiadczenia indoor , ale z koniecznosci musialem uciekac z tym na dwor. Z poczatku bylem zly, ale pokochalem outdoor 😉 Niestety fotek nie mam od poczatku zostaly mi okolo 2 tyg. do żniw, ale ide za ciosem i jak obecne panny pojda pod noz to w ich miejsce wskakuja nowe 3 x auto Blueberry i 1 x auto critical xxl. ( z tego bede sie staral zrobic przyzwoita fotorelacje ). A wiec. pestki poszly do wody okolo 6-8 maja. wykielkowaly i byly trzymane w szklarni poniewaz u mnie w nocy temp dochodzila wtedy do 3-4 C. siedzialy tam okolo 16-18dni. W szklarni byla dosc duza wilgoc bo mam tam jeszcze od chuja innych warzyw i veg wyszedl duzo lepiej niz w domu pod lampą. A wiec tak 4 x donica 7l. Ziemia jak zawsze Go On z brico do tego Perlit , kokos , na spod okolo 3cm karmazytu w razie ulew zeby woda sie tam zbierala ( chociaz donice sa przewiercone ) nawoz Guankalong organic w proszku strzal w 10! na spocie przepocone skarpety i gacie  z roboty + mydlo + siersc psa w donixach rozsypane skorupki od jajek obok donic cos z Brosa na slimaki. Bez wzgledu na wszystko tne dziewczyny w granicach 20 lipca bo wyjezdzam na urlop 

20220708_103814.jpg

20220708_103804.jpg

20220708_103744.jpg

20220708_103812.jpg

20220708_103812.jpg

20220708_103804.jpg

Sory za chujowe zdjecia , na spocie mam skonce od wschodu do zachodu ale caly czas sie tam czolgam i dupy do gory nie podnosze 😉 Obiecuje sie poprawic. Adijos !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@GoSmokeNotDill Słabo zakwitły póki co, musisz być cierpliwy jeśli chcesz zobaczyć dobrze rozwinięte pąki, pamiętaj zawsze może być lepiej nie jest zle ale zawsze moze byc lepiej, dobrze nasłoneczniony spot to podstawa udane outdooru jesli chodzi o automaty, to jest ważne jeśli chodzi o auto, ponieważ mają określony cykl życia, im szybciej dostarczysz im porządnego słońca, tym szybciej zobaczysz dobrze rozwinięte topy. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@GoSmokeNotDill Będzie git, tylko dbaj a zobaczysz że natura ci to wynagrodzi, obficie podlewaj ostrożnie dawkuj nawozy, najlepiej sprawdzają się organiczne nawozy i biotabsy dla początkujących grow, bo nie musisz się martwić że przenawozisz niepotrzebnie minerałami. No i zadbaj o to by konkretnie dostawały słonce w dzień. 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawoz dalem tylko raz , przy przesadzaniu na spota. Wole miec mniejsze topy jak przesadzic z tym gownem. Nawoz jaki dalem to guankalong organic w proszku. Slonca tam jest sporo jak jestem tam o okolo godz 6 to jiz sloneczko na nie swieci i mysle ze do 20 najwczesniej do 19;00 maja slonce na bank. Na out jakies liscie obrywac ? te zolte juz oberwalem. Jak panny mialem w domu to nie obrywalem nic tylko odginalem , ale zagladalem do boxa 3 razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@GoSmokeNotDill I tobie Bóg również niech wynagrodzi ciężką pracę, pamiętaj wilki w stadzie są silniejsze, bez niego są słabe 🙂 Od tego tu jesteśmy wszyscy by między sobą wymieniać się doświadczeniami i przede wszystkim sobie nawzajem pomagać. Pozdro mordzia z fartem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Mordki 😉 juz na spokojnie przy herbacie w domu siedze. o 4;00 bylem u dziewczyn. Scinam jak wroce z urlopu tj. jutro i w piatek w nocy ostatnie podlewanie i reszta e rekach Boga. 4 dni temu sypnalem dolomiti i lyzeczke guankalogu. Po prawej 2 x afghan. Po lewej 2 x lemon cbd ( jedna po przejsciach ). Jedno zdjecie i chujowe , ale lampa dala mocny blysk i sobie podarowalem dalsza sesje. Pozdrawiam

20220720_042732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...