Skocz do zawartości
Legenda

automatyczne odmiany konopi

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr111111 , po prostu ja myślałem, że ten wentyl rusza się na boki czy coś, wiesz?

Dlatego, tak go przyczepiłem, ale muszę na rogu dać boxa i no podwyższyć je jakoś

Więc wszystko luz😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 , dzięki wariacie, trzymaj się.

Powodzenia również w życiu, uprawy być może xD, 

A jak oceniasz uprawę? Czy ciężko na tym zdjęciu? Też mokre.

Stały 10 min popily, potem znów i wsadziłem

No tak zauważam, że średnio, co 5-6 dni muszę dać pić im.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legenda lej wtedy gdy wlozysz pół palca do ziemi i czuć suchość jeśli czuć wilgoć to nie lej im / pamietaj ze automaty nie wybaczają błędów więc staraj się trzymać odpowiednie ph nie przelewać ich dawać odpowiednie nawozy i jakoś ci sie uda zebrać plon / Dzieki ziomku tez mam uprawe. 

@Legenda a i jedna roślina po lewo wyciąga się do światła daj jej więcej światła lub obniż źródło światła 

@Legenda i po za tym to masz przelane rosliny i zle ph musisz kupic miernik ph i mierzyc ph i środek do obnizania ph najlepsze ph to 6 jak coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111

6 godzin temu, Piotr111111 napisał:

lej wtedy gdy wlozysz pół palca do ziemi i czuć suchość jeśli czuć wilgoć to nie lej im

Podnoszę doniczkę i jak jest ciężka, znaczy że jest podlana i nadal ma mokro, a gdy jest lekka to susza

 

6 godzin temu, Piotr111111 napisał:

pamietaj ze automaty nie wybaczają błędów więc staraj się trzymać odpowiednie ph

Miałem styczność już, a co do pH to mam miernik adwa12 AD12, chyba i nawóz pryslem, ale przestałem i daje wodę około 6,7ph

6 godzin temu, Piotr111111 napisał:

a i jedna roślina po lewo wyciąga się do światła daj jej więcej światła lub obniż źródło światła 

Właśnie one strasznie szybko poszły w górę, a lampa była na takiej wysokości, aby szczyty się nie spaliły, około 90 cm, a teraz ze 120cm, trochę odbiło im coś, ale podlane i wentyl sprawiły, że są dobrze. Jedynie przesadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...