Skocz do zawartości
Legenda

Problem z uprawą

Rekomendowane odpowiedzi

@Legenda ziemię zamów normalna nie wiem biobizz light, czy canny tylko też ta light. Z Dobra dedykowana ziemia nie wiem jak można problem mieć, lejesz wodę, całego wega. Jeśli przesadzisz kwiatki jakoś po 2-3 tygodniach do większej doniczki ze świeża ziemia, to gwarantuje ci, że caly weg nie ma opcji żeby pokazała jakieś braki. 

Co do pH ja w ziemi nigdy w regulowanie pH się nie bawię, leje zwykła odstana kranówkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ragazza , nie no tak tylko dopytuje czy może ja coś źle robię czy coś.

A co do ziemi, to no trochę już ma i to kupowana w patio, więc xD 

I niby próbowałem  ją jakoś uszczelniać, tak by no na wierzchu nie była xD, ale średnio to wyszło.

Ty gdzieś przesypujesz czy coś?

3 godziny temu, ragazza napisał:

Co do pH ja w ziemi nigdy w regulowanie pH się nie bawię, leje zwykła odstana kranówkę

No ja miałem i miarkę, ale zjebala mi się i coś tam daliśmy do jednej kroplówkę czy coś tam booster, coś w tym stylu i np teraz mi pomaga, więc tym bardziej chce, jak najlepiej w to pójść

Ja leje jeszcze z beczki xD

Edytowane przez Legenda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie rację, że to wina ziemi, bo zauważyłem, że przez nią wyrastają jakieś chwasty i inne gnidy.

@ragazza , dzięki za polecenie ziemi, zamówiłem ją i opinie ma bardzo dobre, więc może pomoże, jeśli to nie wskóra to nie wiem, co więcej mogę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...