Skocz do zawartości
ScoobyDollar

Czy to już wszystko co potrzeba na początek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Stawiam pierwsze kroki w uprawie przed rozpoczęciem chciałbym mieć pewność że mam już wszystko co potrzeba aby rozpocząć ta fascynująca przygodę od ziarenka do słoja... 

Wyposażenie 

MARS HYDRO TS1000 lampa LED do uprawy roślin 70 x 70 cm, zestaw namiotów do uprawy roślin, pełne spektrum światła, kompletny system 68 x 68 x 160 cm, Hydroponics Grow zestaw 1680D z zestawem wentylacyjnym 10 cm https://www.amazon.de/dp/B08R9HB51V/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_QDT4MZ1JGQE7HPD0QA6E

Dodatkowo miernik Ph dwa wiatraki mieszające z nawozów bioblizz try Pack oraz calmag, na wierzch kermazyt jeśli chodzi o podłoże to 

Floragard Profesjonalny Growmix 70 litrów – substrat do doniczek z perlitem – z lejem do naturalnego wzmocnienia roślin https://www.amazon.de/dp/B08J8YVR4R/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_E0KXZWEJG2JN8WW2E3S0

Co do pestek zdecydowałem się na pierwszy raz na automaty od rqs, chce wrzucić 4 do tego boxa. 

Przed rozpoczęciem chciałbym mieć pewność że mam już wszystko co potrzeba, a gdy już się zacznie ruszę z fotorelacja licząc na waszą pomoc w tej przygodzie 

Z fartem 

Scoob

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ScoobyDollar  Stacja pogodowa( jak nie masz), mieszak ( wiatrak mieszający do namiotu), Nawilżacz powietrza na wega i ewentualnie osuszacz na kwitnienie, a z nawozów pk 13/14 bym dokupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ScoobyDollar Na upartego starczy, ale zawsze lepiej mieć osobno pk , aby mieć większą możliwość manipulowania pierwiastkami w zależności od sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@ScoobyDollar Na upartego starczy, ale zawsze lepiej mieć osobno pk , aby mieć większą możliwość manipulowania pierwiastkami w zależności od sytuacji. 

Tak zrobię pewnie się przyda lepiej mieć w zanadrzu dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Mi się nie chce jechać do sklepu, a nie mam już bloom, ale za to mam inne nawozy, więc będę kombinował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Tak, ale jeszcze moment, bo muszę pozbyć się tematu, bo mam za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...