Skocz do zawartości
Danczan

Spowolniona Indukcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów 

Pytanie jak w tytule czy przez zgniliznę korzenia na szczęście już po części opanowana wzrost i indukcja mogły zostać wstrzymane/opóźnione? 

Proszę mądre głowy o odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem dlatego takie karły mi porosły no a indukcja tez mogła być spowolniona? Ponieważ cześć juz zawiązuje jakies kwiatki a część jak by chciała rosnąć dalej a trochę to już trwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ziemię z marketu, która nie miała w sobie perlitu. Na flo planty strasznie wolno piły wodę, doniczka była ciężka nawet po tygodniu nie podlewania. Miałem też robactwo w ziemii. Jakoś dociągnąłem do końca uprawy, ale bardzo wolno to szło. Liści nie szło ratować padały jeden po drugim, roślina słabo reagowała na nawozy, wolno pobierała składniki. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Hydro? Na hydro się nie znam więc nie wiem. Trochę liści powycinane, może dlatego zwolniły? 

Wyglądają na zdrowe, chociaż najwięcej mówią zdjęcia na wyłączonej lampie, w hydro też widziałem w innych fotorelkach że patrzy się na kolor korzeni.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powycinane bo zdjęcia z dzisiaj po defo  bo gesto było w opór w środku. Korzenie to była tragedia zaczęłem je leczyć hydroguardem i mycoryza orca liquid i  zaczęły znowu rosnąć bo w pewnym momencie byla kaplica i zatrzymanie wzrostu i oklapły całe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie masz za odmiany, po liściach to jakieś hybrydy. Część jakby sativa a część jakby indica? 

Nad czym możesz pomyśleć, ze swojego doświadczenia w ziemi, niższe temperatury w indukcji oraz zmiana fotoperiodu na przewagę nocy, nie 12/12-fotoperiod niesprawdzony przeze mnie. Jedynie widziałem kilka fr na sativch. Podobno szybciej indukują. Łodygi solidne, aż trudno uwierzyć, że były problemy z korzeniami 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3następnym razem wrzucę zdjęcie po odbudowie korzenia jest dużo lepiej ale brakuje dużo żeby powiedzieć ze jest 'dobrze' a odmiana to Bola Mintz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...