Skocz do zawartości
nie

herma?

Rekomendowane odpowiedzi

roślina jakoś w 2tyg kwitnienia jest, fotoperiod, kobitka, ale właśnie zauważyłem w kilku miejscach takie kulki które wyglądają jak jaja

była trenowana topping/mainlining, dodatkowo namiot stoi w pomieszczeniu w którym jest jasno kiedy roślina śpi, przez wlot pasywny powietrza dostaje się na pewno jakaś mała ilość światła i właśnie głównie w dolnych partiach pojawiło się to co na zdjęciach

zdjęcie ze strzałką - nie było za bardzo jak lepiej to ująć, niby wygląda jak rozwijający się kwiat, ale nie widać włosków (pistils) jak zresztą na wszystkich pozostałych "jajcach"

WYRYWAĆ?

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nie wyrywaj jajca na bieżąco, ogólnie następnym razem postaw tam automaty to jest mniejsze prawdopodobieństwo zhermienia jeżeli dostaje się tam światło i zawsze mógłbyś ustawić fotoperiod 24/0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z automatami przy poprzedniej uprawie nie bylo zadnych problemow, teraz na jednej roslinie glownie na dolnych odrostach pojawiaja sie jajca, zastanawiam sie czy nie ciac calych odrostow (jesli juz nie jest za pozno?) bo tam i tak glownie popcorn wyjdzie. Mam nadzieje ze na glownych topach nic nie zacznie wychodzic.

Mysle zeby tez zrobic jakas pulapke swietlna na wlocie, zeby nie swiecilo tam juz nic, choc to tylko moje przypuszczenia, ze to moze byc powodem...

W razie czego to roslina to Lemon Tree z barney's farm, rozwijala sie najszybciej w namiocie, wyrosla najwyzsza, zadnych brakow nie wykazuje, a tu nagle taki wał 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...