Skocz do zawartości
Phemp

Pytanie dotyczące osuszaczy/nawilżaczy (pomocy...)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie dotyczące osuszacza/nawilżacza. Niedługo kupuję namiot trochę mniejszy niż metr kwadratowy i próbuję skompletować cały zestaw. Czytałem, że bardzo potrzebne dla krzaka jest odpowiednie nawilżenie powietrza, dlatego należy się zaopatrzyć w nawilżacz/osuszacz. Robiąc research w necie znalazłem tego okropnie dużo, tylko wszystko przeznaczone dla grow roomów, a nie małych namiotów. Dlatego przychodzę z pytaniem, czy byłby ktoś w stanie polecić jakiś dobry nawilżacz oraz osuszacz (lub wszystko w jednym) dla namiotu około metra kwadratowego.
Z góry dziękuję ;pp

Edytowane przez Phemp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałbym to i tyle ;) A jak już chcesz, to kup normalny nawilżacz ultradźwiękowy i odpalaj w pokoju z box'em.

Edytowane przez Włóczykij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj tych tylko z higrostatem dasz 100 więcej ale nie będziesz latał co 10 min sprawdać jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato miałem taki plan żeby kupić oddzielnie z nawilżaczem/osuszaczem higrostat. Myślałem nad ThermoPro TP50, słyszałem, że ludzie go bardzo polecają. Jedyny minus jest taki że będę musiał kupować na Amazonie, więc przesyłkę mi wywali w kosmos, ale spróbuję zrobić tak, że składniki odżywcze i wentylacje też na Amazonie. Jakieś porządne rzeczy, żeby nie wymieniać za rok. Właśnie myślę nad postem takim większym na temat zestawu, żeby spytać się osób co o nim myślą, bo ja to się nie znam jakoś specjalnie. Teraz strasznie dużo wiedzy teoretycznej przyswajam na temat technologii w uprawie konopi ;DD. Strasznie to wszystko ciekawe ale jak na oko liczyłem to za wszystko nie wliczając nasion zapłacę jakieś 2K...

@Włóczykij na stronkach za granicą i nie tylko wszędzie piszą, żeby właśnie nie olewać tematu z nawilżaniem i osuszaniem powietrza, bo później ludzie się dziwią czemu im pleśnieją rośliny albo rosną nieprawidłowo. Wczoraj autentycznie siedziałem jakieś 5h i o tym czytałem :DDD... dzisiaj jestem giga niewyspany i nic nie ustaliłem oprócz tego, że muszę zakupić nawilżacz oraz osuszacz ;dd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze może zobacz jakie masz warunki w boxie. Osuszacz jest potrzebny bardzooo rzadko, nawilżacz częściej, szczególnie w zimie, ale jak najbardziej można obejść się bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij no dobra zaufam ci, a jesteś coś w stanie polecić? Wiesz biorąc pod uwagę że mam boxa trochę mniej niż m2 ciężko tu cokolwiek wybierać. Większość małych nawilżaczy wygląda jak zabawka dla dziecka ;d i szczerze nie za bardzo wiem, które się sprawdzą i czy są jakieś znaczne różnice pomiędzy nimi oprócz pojemności wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...