Skocz do zawartości
t3wU

Gorilla Glue | Fast Amnesia 47 | Black Jack Herrer | Auto Big Gorilla XL - debiut 4 roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK dzięki na pewno skorzystam z podpowiedzi !

Kolejny kłopocik mi się nasuwa. Moje auto ma kilka strasznie chorych liści.

Za nisko lampa i za duża moc ??? Mars hydro ts1000

Może być tez pH bo dopiero sobie kupiłem ADwe i doszedłem do wniosku że całe życie roślin podlewalem je ze złym pH. 

Pytanie czy mogę odciąć te liście ????? 

IMG_20220122_155157.jpg

IMG_20220122_155235.jpg

IMG_20220122_155301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t3wU jak masz dobry miernik zrób wode z dobrym ph i zrób flusha wodą 6.0 ph, tylko tyle przychodzi mi do glowy gorączka mnie rozpierdala. Lejesz jej jakies suple ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK no to zdrówka życzę!! wyguglowalem i chodzi we flushingu że mam lać samą wodę tak? Przez ile podlewań? Podlewam co drugi dzien. Około 2,5 litra na wszystkie rośliny wodą z kranu, a co drugie podlewanie daje takie odżywki (wszystkie po trochu)

 

1642878248560927901675323810825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t3wU @t3wU podlej wodą o właściwym ph, sprawdz miernikiem co wyplywa dołem z donicy, jak to ustalisz ph tego co wypływa bedzie wiadomo czy blokuje wchłanianie pierwiastków, nie widze na zdjęciach końcówki wszystkich lisci sa ponadpalane ?

Mowimy tu o automacie. Daj no fote bez właczonej lampy to nie bedziemy kluczyć i błądzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@t3wU  Wyjda się z pierwiastków i to wszystko, dokup calmag i pk13/14 też by ci się w arsenalne nawozów przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx dzięki, mam smutna wiadomość, muszę zakończyć zabawę, są niedojrzałe. ale moja laska zaczyna mieć schizy, po nocach spać nie może a na początku było wszystko ok, moja pierwsza uprawa niedokonczona, wyjezdzamy na tydzien i ona chce miec czysty łeb więc scinam wszystko dzisiaj, duzo pracy i $ poszło się jeb.....ć.

next time zrobię tak żeby nie wiedziała tego.
utnę to co jest, i powieszę do suszenia do góry nogami. może jakieś niedojrzałe topki też poczeszą lekko po powrocie ? jest mi smutno ale cóż, zle to rozplanowałem

 

 

Te nieautomaty dopiero zaczęły kwitnąć więc lipa 

IMG_20220201_103150.jpg

Smutno w CH... Żałoba narodowa. Ostatnia fotka

IMG_20220201_105453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...