Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20220116_132759.thumb.jpg.bcd08bb81fad9ea296a1af55a8588a2e.jpgmiejscuwka będzie w tych trzcinach  co o niej sądzicie 

Edytowane przez Rusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarośnie napewmo na lato to miejsce jest na bagnach 

 

@mleczyk bagno zwykłe obok nie ma żadnego zbiornika wodnego do okoła są gęste krzaki 

Tylko zwierzyny dużo i nie wiem jak z tym mam sobie poradzić 

Edytowane przez Rusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Rusy ciekawe na jakiej głębokości jest woda tam, teraz może być dosyć sucho a na lato jak będą obfite dni w deszcz to może być woda pod spodem na głębokość szpadla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Rusy no nie koniecznie że będzie mniej wody :D u mnie teraz jest zajebista susza tam gdzie w tamtym roku w lato bez gumiaków nie było co iść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rusy co ile jesteś w stanie podbić i podlać donice? W godzinach 😉 ilu litrowe?

Na zwierzyne nie ma nic sprawdzonego. Zależy też jakie zwierzę. Jak bagna to na pewno coś na zasadzie snacolu. Jak będzie padać dość często to dość często musisz go sypać. Inna sarna czy dzik to loteria, ale duże pole do popisu w sposobie PRÓBY ochrony przed nimi. Środki chemiczne i naturalne, siatki, pułapki itp itd😉 wiem jedno, zawsze lepiej liczyć się ze stratami 😁 nie zabezpieczyłem dołka z siewka od razu to na drugi dzień miałem zdziwko. W skrócie, snacol i jakiś płotek, ja zrobiłem okręgi z gałęzi wysokie na około 30-40cm. Pomogło od zwierzyny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rusy masz tam sporo miejsca 😁 te 1.5m będzie wytarczajce. Można i na metr, ale po co, lepiej jak każda dla siebie ma przestrzeń. 

Druga sprawa, miej kilka dróg do placyku, nie tylko Ty możesz chodzić po bagnach. Im mniej będzie wydeptane tym lepiej 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Rusy antybissan jest całkiem spoko na zwierzynę, słyszałem tez o oleju napędowym że można tym odstraszać. No a przede wszystkim jakies zasieki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Rusy wyczytałem u niektórych, że 40 cm odstępu wystarczy, ale ty z takim polem śmiało wal metrówki xd czym korzenie roślin dalej od siebie, tym lepiej

PS: ja właśnie jadę z ziomkiem na poszukiwanie spota xd

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...