Skocz do zawartości
Jkwjoke

Czy ktoś o tym słyszał (aptus regulator)

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką ulotkę i mam pytanko czy ktoś o tym słyszał lub używał i jest w stanie się wypowiedzieć, i dodatkowo czy tak jak jest napisane w ulotce roślina faktycznie bedzie w stanie znieść wyższe temperatury, na ulotce pisze 40 stopni ale to jest chyba duże naciąganie ale czy np przy 30 stopni nie zrobi jej różnicy przy stosowaniu tego preparatu?

20220105_025356.jpg

20220105_025413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx a również powoduje że roślina jest w stanie wytrzymać wyższe temperatury? Bardzo by mi się nie przydało ponieważ mam boksa 40*40 chodzi jeden wentylotor mieszający jeszcze wpuszczam osobno powietrze z z pokoju innym wentylatorem do tego klimatyzator mały w boksie.lampa cfl125w a temperatura i tak potrafi dojść do 30 stopni teraz jest zima aja nawet kaloryfera nie używałem bo raz raz użyłem to prawie 40 stopni było, stąd jestem ciekaw działania takiego środka i czy faktycznie roślinka da radę choćby przy tych 30stopniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jkwjoke generalnie musisz mieć mocniejszy wentylator wyciągający i filtr węglowy to załatwić sprawę z temperaturą, ja mam cały czas 30°C a czasami nawet 35 i roślina wgl nie pokazuje że by jej to jakoś przeszkadzało, więc produkt jak najbardziej działa 

40°C to już gruba przesada i kto w dzisiejszych czasach korzysta z clf jak dziś ledy cenowo i jakościowo przebiły wszystkie clf i hps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx to jest mój pierwszy boks ktory składałem etapowo mając pracę dorywcza i kompletnie nie znajac się na temacie jedyne co to słuchałem sie rad ludzi w sklepie które były jakie były dlatego zmieniłem sklep z którego jestem już zadowolony i mam już upatrzonego Leda ale brak grosza przy dupie więc że względu na obecną sytuację muszę się cieszyć tym co mam a w najbliższym czasie zainwestować w lepszy sprzęt.niestety nie każdy ma taką sytuację żeby dołożyć tą stówkę dwie na panel różnie w życiu niestety bywa :). Przy pierwszych zakupach wydałem parę stówek na rzeczy które I tak okazały się nie pasujące do tego boksa jak widać pan ze sklepu patrzał na tym żeby zarobić jednorazowo i żeby klient juz nigdy nie wrócił. 

Edytowane przez Jkwjoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jkwjoke smutne, ja całe szczęście trafiłem tutaj zanim poszedłem do sklepu i ludzie mi pomogli.

No nic jeżeli chciałbyś kupić budżetowego Leda to tutaj często polecany i sprawdzony sprzęt jest z ledam, jeżeli chodzi o rino skin to mam i się sprawdza przy wysokich temperaturach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...