Skocz do zawartości
Kamil.robak

Potrzebuje pomocy 2x big budd xxl 2x desfran 3x critticall 2x banana blaze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy potrzebuje pomocy i opinii. Zabrałem się trochę na głęboka wodę ale to z nieświadomością jak to na początkach bywa. 

homebox 120x120

spectrolight 400w blast

pomocna bosytro tx etl 100f

nawilzac No name 4 L 

miernik pH parkaide

Wentylator 405 m/h

filtr węglowy 

co2 

wiatrak mieszający 

kompletne odżywki canna 

ziemia canna profesional

lampa ok 40 cm od ziemi 

wilgotnosc była wyższa ale otwierałem boxa 

Na samym początku trochę za dużo podlalem 

brak ec metr 

woda z wodociągu na początku nie odstawiłem aż wyparuje chlor 

moje zapytanie jest takie czy te rośliny nie są zbyt niskie i obszerne jak na 20 dni od 0 ? Na początek za dużo roślin dałem to wiem i za dużo wymieszałem i pytanie czy oddać komuś jakieś rośliny i jakie stosować techniki uprawy ? Proszę o pomoc i dzięki z góry za wyrozumiałość 

 

08C36221-EE67-48AE-90CE-28416529814C.jpeg

046AC689-C192-4E8B-BB0B-6AC10262B13D.jpeg

062EDBBB-0982-404C-929B-CC4C7EE7E6AA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamil.robak Wilgotność utrzymuj w ok 70% Ja też mam z tym problem bo jak noc mają kwiaty to wilgotność podbija do 90% ;/ nie wiem jak to rozgryźc
Zrób im Trening LST i będzie miodzio

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamil.robak musisz zdobyć podstawową wiedze czym sie te dwa gatunki genetycznie róznią, jest to wszystko do ogarnięcia tylko trzeba mieć wiedze zeby uprawe poprowadzić sensownie?

Pierwsza rzecz- wyzej lampa bo sie zaczynają zbijać dlatego taka sałata. Podnieś wilgotność,

Jaka wysokość boxa?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamil.robak wilgotność śmiało jak możesz to podnieś nawet do 80% lampę daj na 50-60cm od szczytów i to ty decydujesz kiedy one kwitną czyli zmiana światła 12/12, nie wyglądają aż tak źle, widziałem gorsze przypadki 

Polecam ci już robić scorga na tyle panien że by to wszystko jakoś pomieścić a światło możesz zmienić jakoś w 30 dniu ale ja bym je potrzymał do 40 że by się dobrze rozwinęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK dzięki za pomoc za kilka dni wrzucę jakaś fotę 

@onyx dzięki również za rady dostosuje bo wiadomo trochę tego jest do ogarnięcia ale na wynik się nie nastawiam bo lepiej się miło zaskoczyć haha 

@onyx Ale skoro mówisz ze nie jest źle to tez dobrze zastanawiam się jeszcze tylko nad ta pomocna lampa bo ona jest do wzrostu a później to samego leda zostawić ?  

@ArteK i jesCze jedno ważne pytanie czy muszę robić toping żeby przejść do techniki  scrog czy wystarczy jeśli będę zaginął i przeplatał wszystko ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...