Skocz do zawartości
Grygi

Zaliczenie na fazie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, próbowaliście kiedyś napisać zaliczenie będąc zjaranym? Na zasadzie przygotować się na trzeźwo i sam, załóżmy, egzamin napisać już na fazie haha

Jeśli tak to jak wspominacie to - czy umysł był bardziej skupiony, więcej informacji pamiętał czy w drugą stronę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grygi u mnie raczej byloby po egzaminie hehe. To raczej indywidualna sprawa jak pal dziala na ciebie. Jak bylem w technikum to palilem codziennie i niestety przez ciagle buszki zawalilem szkole 😕

Wiesz na 24 chlopa w klasie 3 moze nie palilo hehe. Takze mozesz sibie wyobrazic lekcje jak dokola kazdy nabombiony haha

@Grygi w pewnym czasie to kumpel nawet bongo do szkoly przynosil i na przerwach na macha haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja w twchnikum mialem wiadro w spluczce schowane, egzamin na prawko po chmurce teorie i praktykę za pierwszym, kwestia tego jaką masz tolerancje, ile palisz jak jak dwa dni przyszedlem niezjarany do pracy to mi kazali isc do domu bo zle wygladam😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz nie wszyscy muszą Mordeczko, zapaliłem chyba pierwszy raz jak miałem 13 lat. A w wieku 15 palenie to w sumie codzienność. Nawet jak gdzies w delegacje sie jechało europa skandynawia nie bylo opcji żeby czegoś nie przykopcić, najmocniejsze co paliłem to hasz z christiani w Danii łeb urywało na miejscu😁😁😁🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...