Skocz do zawartości
ArteK

Waporyzator brak pary.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano w łapki mi wpadl starry 3.0 ogarnąlem na szybko susz cbd z tytyryty i przy 240°c jakąś tam pare widać, jak bede chcial thc odparować to jaki przedział.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fxxx1337 napisał:

220 st najlepiej

długie, powolne wdechy z wapka

Pomogło w duszyczke kochany ^^ zara jakiś bober ogarniam i zobaczymy jak kłopie 😄

@konopny_janusz no u mnie narazie faza testowa chcialem wkoncu przekonać sie jak dziala cbd, i niw ukrywam byłem lekko wkurwiony spalajac gieta w tym starrym. Ogolnie hujnia temat marki znanej w kazdym sklepie tytoniowym. Bardzo slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja teraz zamowie. Zobaczymy ile to warte, dziwna faza po tym cbd. Przymuliło qle nie uspokoiło. Moze dlatego ze jaram w huj lat ilosciami hurtowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z jakością i ilością pary kupiłbym dla porównania tego vapka miałbym dwa. Minusem crafty jest to że długo się nagrzewa

Za to jest apka na telefon do niego i tam można sterować temperaturą, diodami itd. Nawet jest napisane ile już godzin w sumie vapek ma wyjaranych. Coś jak licznik w samochodzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz fajny patent, ja na szybko za 300 wyrwałem, bo nie chcialo mi sie do poniedzialku za kurierem czekać, brakuje jednak w wapowaniu tego tłustego dymu i bania inna taka czysta, poszerzamy horyzonty 😄

Tu z nagrzewaniem nie ma problemu do 220 schodzi 40 sekund. Plus minus, akumulatorki se ogarne na zapas i bedzie si.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz oglonie dla osoby ktora nie miala nigdy z takim urządzeniem do czynienia, na początku lekki wkurw z przyczyn czysto technicznych, lekkie rozczarowanie. Błędem bylo to ze dossałem sie jak do lolka i to był bląd. Fajna zabawka 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...