Skocz do zawartości
Poznan666

Dopiero zaczynam uprawe

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanoooo, dopiero zaczynam swoja przygodę z 'in door'. Wcześniej miałem tylko out door, lecz nic z tego nie było (ukradli 😜 ).

A więc tak, zamówiłem nasiona, pierwsze lepsze że tak powiem. Nazywają się...

DO-G        od    Ripper Seeds

Tak to wygląda, niestety po zamówieniu zobaczyłem że jest słaby smak i zapach. 

Smak Ziemnisty, kwaśny.... Aj... No czasem tak bywa. 

Chciałbym jakieś porady na początek, zamówić taką lampę jak?

Żarówka światła stałego Lensso 125W/600W

Zobaczylem gdzieś na forum że na początkujących jest w miarę okej, lecz chciałbym jakieś porady najtanszym kosztem.

Wiem ze lepiej wydać więcej i mieć dobrze, lecz niestety nie w tym momencie na moje fundusze 😛

Bez tytuługgg.jpg

Niestety nie wiem, czy ta żarówka jest dobrym pomysłem.

Proszę o jakąś pomoc w kwestii tej, co i jak. Bede bardzo wdzięczny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poznan666 nie wiem co to za żarówka ale na pierwszy raz ogarnij sobie CFL( cenowo tanio, nie grzeje jak hps) zdobądź podstawową wiedze na temat ile lumenów potrzebujesz do swojej powierzchni uprawowej, Zapraszam na dział początkujący jest tam Maaaasa bardzo przydatnych wskazówek co jak i co z czym sie je. Możesz też odwiedzić dział fotorelacje indoor w tym dziele nasze grono wymienia sie doswiadczeniami poradami. Niestety tą wiedze trzeba nabyć zeby uzyskać jakiekolwiek efekt. A z tą zarówką daj sobie spokój to hobby wymaga mase cierpliwości i jeszcze więcej cierpliwości 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Powierzchnia mała. Jedna tylko roślinkę planuję. Lecz dalej to zobaczymy jak o będzię wyglądać. Bedę wrzucał na bieżąco zdjęcia jak to wyglaada.

Dokładnie  tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z 2msc temu

z polskiego sortu wyleciało mi nasionko, wykiełkowałem je... No i wlasnie zaczyna kwitnąć, jutro wrzucę tu fotke jak wygląda.

Powiecie mi czy coś będzie  z tego czy nie. Akurat to nie jest tak ze sie spuszczam nad tym tylko... Po prostu bylo wyszło
akurat dało te swoje walsnie krysztalki ze tak powiem swiecace i pąki zaczeły iść, zobaczymy. Jutro wrzucę fotkę, powiecie co o tym myślicie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...