Skocz do zawartości
Growboxmen

Potrzebna ocena czekać czy jeszcze spuchną?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ona jest już gotowa? Czy jeszcze spuchnie? To ziarno z palenia absolutnie nie mam wiedzy o genach. Kwitnie od około 1 sierpnia 2020. Trochę out trochę indoor. Nie lałem żadnych nawozów. 

20211101_174214.jpg

20211103_152104.jpg

16359735634602568699453540944944.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growboxmen Sprawdź trichomy, bo na ich podstawie ocenia się gotowość do zbiorów.

Jednak wizualnie jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@Growboxmen Sprawdź trichomy, bo na ich podstawie ocenia się gotowość do zbiorów.

Niestety nie mam lupy a zoom telefonu to nie wszystko. Ale wydaje mi się że większość jest mlecznych a parę bursztyn. Poświęciłem jej jednak tyle czasu i serca że chciałbym jak najwięcej dobra z tad moje pytanie, czy opłaca mi się czekać czy mam na co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growboxmen  No ziomek, ale nikt ci nie zgadnie, co tam dokładnie jest, a czego nie ma jeszcze. Wizualnie to nie są optymalnie spuchnięte. Kup sobie zwykłą lupkę jubilerską choćby za 20 zł, to jakiś wydatek spory nie jest, a trafnie dzięki temu ocenisz stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@Growboxmen  No ziomek, ale nikt ci nie zgadnie, co tam dokładnie jest, a czego nie ma jeszcze. Wizualnie to nie są optymalnie spuchnięte. Kup sobie zwykłą lupkę jubilerską choćby za 20 zł, to jakiś wydatek spory nie jest, a trafnie dzięki temu ocenisz stan.

Masz rację. Dziękuję za aktywność. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...