Skocz do zawartości
Piotr420

Jakie suplementy,nawozy wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie odnośnie nawozów co polecacie dla początkującego jaki nawóz wybrać z azotem z potasem i fosforem nie chce żeby było tego dużo tylko najbardziej potrzebne rzeczy doradźcie i mi i wymienię teraz rzeczy które mam i doradźcie mi czy wystarczą?

mam ziemie podłoże do ważne verve 50l 

mam doniczki w których rośliny przejdą fazę wegetacji i przeniosę je do ziemi 

kupie jeszcze dolomit,azofaskę i granulki dla ślimaków 

i jakieś nawozy są jeszcze potrzebne ale tylko najważniejsze z azotem,fosforem i potasem i czy wyszytymi jest okej w mojej przyszłej uprawie czy coś zmienić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr420 a Ty pytasz o out na kolejny sezon? 

Teraz patrzę jaki dział. No to weź dolomit, azofoska i polifoska. Wszystko z umiarem. Możesz biohumus na poprawę gleby. Zależy czy kupujesz ziemię czy spotowa. Na ślimaki też sobie coś ogarnij, to na bank. Reszta to dodatek, ja bym dorzucił jakiś stymulant kwitnienia np biobizz topmax, coś na pleśń z biobizz leaf coat. I chyba masz zestaw gotowy 😉 przynajmniej ja następny sezon tak jadę, mój pierwszy za dużo poszło na nawozy płynne, nie opłaca się. 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...